Gabloty ekspozycyjne nie tylko dla sklepów

F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław Mońka

WWW: https://artebis.com.pl/

Telefon: 34 318 64 54

Miejscowość: Krzepice

Adres: Główna 160

Kod pocztowy: 42-160

Utworzono: 2018-11-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Z wielką przyjemnością i satysfakcją przestawiamy Państwu firmę Arte-Bis, to znany producent tablic kredowych, magnetyczno-suchościeralnych oraz korkowych. Jednak to niejedyne środki do prezentacji, jakie wytwarza i w jakie zaopatruje swoich klientów rekomendowana firma. Ma ona w swoim bogatym asortymencie także różnego typu gabloty. Są to gabloty ekspozycyjne nie tylko dla sklepów czy placówek oświatowych, które często zamawiają gabloty na puchary swoich podopiecznych. To także, a może przede wszystkim, gabloty:

  • na cenne eksponaty muzealne i biblioteczne
  • na klucze
  • na sztandary
  • informacyjne, także takie, które mogą być montowane na zewnątrz.

Co wyróżnia prezentowaną firmę na tle konkrecji? Otóż to, że zamawiając tam gablotę, zyskują Państwo pewność, że będzie to produkt najwyższej jakości, zrobiony według indywidualnych potrzeb i skrojony na miarę. Jest to niezwykle cenna informacja, zwłaszcza dla placówek czy sklepów, które dysponują małą powierzchnią wystawową, a które chciałyby właściwie wyeksponować swój towar bądź zaprezentować eksponaty dostępne dla zwiedzających.

Pamiętajcie Państwo, że takie witryny ekspozycyjne muszą mieć specjalną konstrukcję. Z jednej strony, eksponaty muszą być w nich dobrze widoczne, czyli w zdecydowanej części muszą być one przeszklone i nierzadko podświetlane, z drugiej jednak strony, muszą one zapewniać odpowiednie bezpieczeństwo przechowywanym eksponatom. Czasem, w przypadku tych szczególnie wrażliwych i cennych eksponatów, potrzebne jest, aby w takiej gablocie ekspozycyjnej, było możliwe utrzymanie odpowiedniej temperatury, która nie może być, ani za niska, ani za wysoka.

Wchodząc na firmową stronę internetową artebis.com.pl i klikając w odpowiednią zakładkę, można sprawdzić, jakie gabloty są szczególnie polecane i jakie są możliwości ich konfiguracji. W katalogu są, między innymi:

  1. Uniwersalne witryny ekspozycyjne typu WE-GO.
  2. Witryny ekspozycyjne z cokołem w górnej części witryny.
  3. Witryny ekspozycyjne z cokołem i dodatkową powierzchnią magazynową.

Szczegółowa specyfikacja każdej witryny jest umieszczona na polecanej stronie, tam też mogą Państwo wybrać najbardziej interesujący Was produkt i go od razu zamówić.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Netpaka.eu

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2019.