Szkoła dla dzieci z autyzmem • Gabinet Terapii ANTOŚ

Gabinet Terapii ANTOŚ

WWW: http://www.integracja-sensoryczna.net/

Telefon: 698 245 301

Miejscowość: Michałowice-Osiedle

Adres: Raszyńska 30

Kod pocztowy: 05-816

Utworzono: 2018-11-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Okres chodzenia do przedszkola to szczególnie trudny etap dla dzieci autystycznych. Inne dzieci, które nie mają tego zaburzenia, często są nieufne wobec rówieśników z autyzmem, są nietolerancyjne i niechętnie bawią się z takimi dziećmi, zachowują dystans. Jeśli chcesz zaoszczędzić swojemu dziecku takich przeżyć i nie narażać go na nietolerancję ze strony rówieśników w tradycyjnym przedszkole, Twoim wyborem powinna zostać szkoła dla dzieci z autyzmem w Warszawie. Tutaj każde dziecko czuje się nie tylko bezpieczne, akceptowane, ale również może liczyć na różne programy terapeutyczne, które mogą mu pomóc na przykład w momencie, gdy:

  • ma szczególny problem, jeśli chodzi o zaburzenia słuchu. W takiej sytuacji pomocna okazuje się terapia Johansen, która już po kilku tygodniach daje rewelacyjne rezultaty, nie tylko w obrębie zmysłu słuchu. Dzieci uczęszczające na taką terapię przez kilka miesięcy, mają również lepszą koordynację ruchową i równowagę. Dodatkowo ich sprawność ruchowa jest na wyższym poziomie, a ponadto poprawia się ich zdolność koncentracji, czytania, wypowiadania swoich myśli;
  • z powodu autyzmu potrzebują stałego i profesjonalnego wsparcia ze strony terapeutów, specjalistów doświadczonych w pracy z takimi dziećmi.

Wejdź na stronę internetową integracja-sensoryczna.net, aby między innymi zobaczyć, jakie metody stosuje Gabinet Terapii ANTOŚ, jeśli chodzi o pracę z dziećmi autystycznymi. Terapia tego rodzaju pozwala również dziecku uwierzyć w siebie, przezwyciężyć uczucie niepewności, nieśmiałości. Celem terapii jest także rozwój twórczego myślenia, a także rozwój innych predyspozycji, które są istotne nie tylko w procesie edukacji, ale też w życiu w społeczeństwie.

Gabinet terapii jest źródłem pomocy nie tylko dla dzieci, ale również dla wszystkich rodziców. Terapeuci pomogą rodzicom w wychowaniu dziecka autystycznego, a także pomogą zrozumieć poszczególne objawy autyzmu, jak również sytuacje które zdarzają się na co dzień w rodzinie, w której żyje dziecko z autyzmem.


Autor:

Eliza Mazur


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2019.