Książki angielskojęzyczne dla dzieci • https://englishbookclub.pl/


Magdalena Taczanowska

WWW: https://englishbookclub.pl/

Telefon: +48 535 181 719

Miejscowość: Białystok

Adres: Transportowa 2B

Kod pocztowy: 15-399

Utworzono: 2018-11-27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Od wielu lat mówi się o zaletach czytania dzieciom. A gdyby tak czytać im w języku obcym? Czy warto od najmłodszych lat sięgać po czytanki po angielsku i dlaczego? English Book Club zauważa, że obecne formy nauki są bardzo przyjazne dziecku i stwarzają wiele możliwości.

Na początek warto zauważyć, że nie chodzi tutaj o formy podręcznikowe. Zasady gramatyki, żmudne ćwiczenia, skomplikowane treści... To wszystko mogłoby prędzej zniechęcić, niż zainteresować. Współczesne książki angielskojęzyczne dla dzieci powstają na innych zasadach, wśród których możemy wymienić:

  • interaktywność - to od czytelników zależy sposób korzystania z książeczki, mogą odkrywać zakryte elementy, wybierać strony, z którymi będą się zapoznawać,
  • ciekawa szata graficzna - ważne są kolory i wyobraźnia, właściwie dla każdego uczącego się języka spore znaczenie mają bodźce wizualne,
  • możliwość wspólnego odbioru z bliskimi - rodzice cenią te książki za formę przyjazną rodzinie i nastawienie na wspólną zabawę różnych pokoleń.

Na stronie internetowej pod adresem englishbookclub.pl można obejrzeć przykładowe książki angielskojęzyczne. Sklep prowadzony jest przy profesjonalnej szkole językowej dla dzieci, co gwarantuje odpowiednią selekcję produktów. Wśród najchętniej wybieranych przez rodziców czytanek znajdują się te związane ze zwierzętami. Dzieci lubią zwierzęta, a dzięki książeczkom mogą nie tylko pooglądać ich ciekawe rysunki, ale także dowiedzieć się jak nazywają się one w języku angielskim.

Karty do nauki języka pozwalają na swobodne dobieranie czasu spędzonego na nauce i zabawie. Wystarczy kilka minut dziennie. Alternatywą są bajki dla dzieci, które opowiadają dłuższe historie i mają swoją fabułę. Można dopasować je do zainteresowań swojej pociechy lub do sezonu. Dostępne są na przykład bajki o świętym Mikołaju, które doskonale sprawdzą się w świąteczne wieczory i można będzie bawić się z nimi pod choinką. Wybierając czytanki dla najmłodszych maluchów, warto zwrócić uwagę na ich wytrzymałość - przydają się twardsze strony i specjalna kategoria wiekowa.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Sattva Oriental Massage Beauty Adrianna Butkiewicz

Kolmat

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2019.