Rehabilitacja niemowląt nakło - Usługi Fizjoterapeutyczne Aleksandra Markiewicz


Usługi Fizjoterapeutyczne Aleksandra Markiewicz

WWW: https://markiewiczfizjo.pl/

Telefon: 601-982-237

Miejscowość: Nakło nad Notecią

Adres: Karnowska 12A

Kod pocztowy: 89-100

Utworzono: 2018-11-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Ograniczone możliwości ruchowe u dzieci nierzadko wywoływane są Uszkodzeniem Ośrodkowego Układu Nerwowego. Zdarz się również, że do ograniczenia ruchowego przyczyniają się przedwczesne narodziny, porażenie mózgowe czy nawet przepuklina oponowo-rdzeniowa. To właśnie skutki danego uszkodzenia odpowiedzialne są za problemy ruchowe, które w późniejszym życiu mogą stanowić znaczne ograniczenie. Rozwiązaniem, które pozwoli niemowlętom w dorosłym życiu się usamodzielnić, jest przeprowadzenie profesjonalnej rehabilitacji. 

Rehabilitacja niemowlęcia to zadanie trudne. O ile osoby dorosłe są w stanie zrozumieć konkretne zadanie i wykonać je zgodnie ze wskazówkami, o tyle niemowlę, nie rozumie co się do niego mówi, a tym samym nie może wykonywać konkretnych ćwiczeń tak, jak rehabilitant by tego chciał. Osoby zajmujące się rehabilitacją dzieci dopiero co urodzonych powinny posiadać odpowiednie kwalifikacje, ale i podejście do pacjenta w konkretnym wieku. Praca z dziećmi jest trudna, jednak zauważalne postępy cieszą znacznie bardziej niż jakiekolwiek inne. 

Aleksandra Markiewicz to specjalista z doświadczeniem, który swoje spotkania z pacjentami opiera na popularnych i sprawdzonych metodach, takich jak NDT-Bobath. Główne założenia metody to przede wszystkim normalizowanie napięcia mięśniowego, hamowanie nieprawidłowych odruchów, jak i dążenie do kontroli postawy i wyzwalania ruchów jak najbardziej zbliżonych do prawidłowych oraz wykorzystywanie zdobytych umiejętności w codziennych czynnościach. Co ważne, rehabilitacja niemowląt odbywa się w Nakle, jak i Bydgoszczy i każdorazowo obejmuje indywidualne spotkania z czysto określonym celem, jakim jest przygotowanie do samodzielnego życica. 

Jako specjalistka w swojej branży, rehabilitantka zajmuje się pracą z dziećmi w wieku niemowlęcym, jak i tymi starszymi, podkreślając rodzicom zmagającym się z problemami ograniczonej ruchowości u dzieci, że wcześniejsze rozpoczęcie zajęć rehabilitacyjnych, jest w stanie dać znacznie lepsze efekty. Zapoznaj się z wszelkimi informacjami na temat prowadzonej przez nią rehabilitacji na stronie markiewiczfizjo.pl i zapisz swoje dziecko już dziś. 


Autor:

Eliza Mazur


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Auto Serwis Kwiatowa

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2019.