Jaką butelkę antykolkową wybrać


wyprawkowy

WWW: https://wyprawkowy.pl

Telefon: 512-667-800

Miejscowość: Brzeziny

Adres: Słoneczna 37

Kod pocztowy: 95-060

Utworzono: 2018-11-14

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Opis:

Atak kolki u niemowlęcia to bardzo stresujące przeżycie dla jego rodziców, którzy chcieliby pomóc swojemu maleństwu, ale nie wiedzą jak. Natomiast dla dziecka to przede wszystkim ból i ogromny wysiłek, gdyż z powodu kolki maluszek może płakać nawet 3 godziny dziennie.

Płacz dziecka spowodowany kolką jest dość charakterystyczny. Rodzice szybko uczą się go rozpoznawać, tym bardziej, iż dodatkowo towarzyszą mu różne objawy, z których najpopularniejsze to  zaczerwieniona twarz, ogólne rozdrażnienie, podkurczanie nóżek i prężenie ciała.

Gdy rozpocznie się atak kolki, najlepsze co mogą zrobić rodzice, to wziąć dziecko na ręce i kołysać je. Mogą też podać napar z ziół, w tym z:

  • kopru,
  • melisy,
  • rumianku,
  • lukrecji,
  • werbeny.

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest zapobiegać występowaniu kolek, zamiast z nimi walczyć. Jednym ze sposobów na zmniejszenie ryzyka pojawienia się ataku jest używanie do karmienia maluszków butelek, których zadaniem jest zapobieganie dostawaniu się pęcherzyków powietrza do przewodu pokarmowego. Butelka antykolkowa sprawia, że dziecko nie połyka powietrza wraz z pokarmem. To właśnie pęcherzyki powietrza gromadzone w przewodzie pokarmowym przyczyniają się do pojawienia się skurczu jelit, czyli, krótko mówiąc kolek.

Dla rodziców, którzy pierwszy raz zmagają się z tego typu problemem, wybór butelki  to nie lada zagadka. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jakość jej wykonania i najlepiej wybrać tą, od znanego producenta. Warto wziąć pod uwagę opinie rodziców, którzy przetestowali dany model. Jeżeli w Waszym najbliższym otoczeniu są osoby, których dzieci także miały kolki, możecie posłuchać, co mają one do powiedzenia na ten temat.

Dobrą butelkę do karmienia z rurką odpowietrzającą możesz zakupić w internetowym sklepie na wyprawkowy.pl należącym do firmy ABC-BOBASA. Znajdziesz w nim wiele produktów dedykowanych niemowlętom, również odzież, kocyki, smoczki, kosmetyki, zabawki i nie tylko.

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na zakup tego typu butelki? Z pewnością warto ją wypróbować, skoro może ona uchronić dziecko przed bólem.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

AMW Logistics

Nowe Meble

Okularowo Centrum Optyczne

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.