Kiedy warto postawić na Medax Top?

Agromika Michał Kiciński

WWW: https://opryski.com

Telefon: 795 492 446

Miejscowość: Bedlno

Adres: Pniewo 80b

Kod pocztowy: 99-311

Utworzono: 2023-03-15

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Nowoczesne środki do roślin pozwalają w znacznym stopniu poprawić efektywność upraw. Plantatorzy zainteresowani regulacją wzrostu z pewnością będą więcej niż usatysfakcjonowani efektami stosowania Medax Top.

Preparat to specjalistyczny środek  do regulacji wzrostu roślin stosowany w celu wzmocnienia stabilności źdźbeł oraz korzeni w różnych typach upraw zbóż. Jest dystrybuowany w formie koncentratu do rozcieńczania.  Unikalna formuła, dzięki połączeniu dwóch substancji czynnych - chloreku mepikwatu i proheksadion wapnia, pozwala na efektywne zahamowanie syntezy giberelin, czyli hormonów roślinnych odpowiedzialnych za wzrost źdźbeł. Chlorek mepikwatu wykazuje szybkie i silne działanie, powodując skrócenie międzywęźli i pogrubienie źdźbeł. Z kolei proheksadion wapnia działa dłużej i głębiej na rozwój systemu korzeniowego. Regulator nanoszony w formie oprysków jest wchłaniany przez liście i łodygi roślin, a następnie przenoszony do miejsc wzrostu. 

Do największych zalet stosowania produktu należą zmniejszenie ryzyka wylegania i strat plonu. Do tego dochodzi wydatne wzmocnienie i pogrubienie źdźbeł. Poprawa tych parametrów przekłada się na lepszą odporność na choroby i szkodniki. Na wyróżnienie zasługuje także lepszy rozwój systemu korzeniowego. Dzięki niemu rośliny mają większą zdolność do pobierania wody i składników pokarmowych. Ponadto środek prezentuje wysoką elastyczność w stosowaniu. Użytkownicy mogą cieszyć się możliwością dopasowania dawki i terminu do warunków uprawy.
Wszystko to przy braku negatywnego wpływu na jakość ziarna.

W kontekście dawkowania i terminów stosowania, stężenie oraz wybór konkretnego okresu uzależnione są od rodzaju uprawy i stopnia zagrożenia wyleganiem. Preparat można stosować w jednym lub dwóch zabiegach. 

Osoby zainteresowane zakupem mogą nabyć regulator w świetnych cenach za pośrednictwem platformy sprzedażowej online opryski.com. Należy ona do renomowanego dystrybutora działającego na rynku od wielu lat. Firma stawia na ścisłą współpracę z dostawcami, co przekłada się na konkurencyjne stawki i dużą dostępność. Na komfort zakupów przekłada się także indywidualne podejście i pełne zaangażowanie w obsługę ze strony wykwalifikowanego personelu na każdym etapie procesu zakupowego, niezależnie od wielkości prowadzonego gospodarstwa czy typu danej uprawy.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

wyprawkowy

AMW Logistics

Nowe Meble

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.