Dlaczego warto wyposażyć jednostkę pływającą w oświetlenie podwodne do łodzi?


Airmech

WWW: https://airmech.pl

Telefon: +48 600 020 192

Miejscowość: Juszkowo

Adres: Polna 19

Kod pocztowy: 83-000

Utworzono: 2022-11-19

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Zastanawiając się, jak odciąć się od gwaru miasta, toksycznych osób i problemów w pracy, warto pomyśleć o spędzaniu czasu na jachcie. Żadna aktywność nie daje takiej swobody i nie odsuwa od wszystkiego, co pozostało na lądzie, jak żeglarstwo morskie. Nawet przy słabszej pogodzie po całym dniu spędzonym na jednostce człowiek czuje się zrelaksowany i zdrowo zmęczony. Nic więc dziwnego, że każdy właściciel łodzi stara się ją zawsze utrzymać w jak najlepszej kondycji, aby przy najbliższej okazji móc wypłynąć po nową przygodę.

Pragnąc zagwarantować sobie i pozostałym osobom znajdującym się na jachcie bezpieczeństwo, a także sprawić sobie przyjemność, warto zainteresować się ofertą dystrybutora produktów służących do wyposażenia tego typu jednostek pływających. Firma i cały jej asortyment są dostępne na stronie airmech.pl. Współpracuje ona z najlepszymi dostawcami i producentami sprzętu służącego nie tylko ochronie jachtu czy jego bezpieczeństwu na morzu, ale również wyposażeniu wnętrz. Cała oferta podzielona jest na wygodne do wyszukiwania kategorie, dlatego z pewnością nikt nie ma problemu ze znalezieniem tego, co chce kupić.

Wśród bogactwa asortymentu można też znaleźć produkty marki projektującej i produkującej między innymi oświetlenie podwodne do łodzi w technologii LED. Gwarantuje ono nie tylko pełne bezpieczeństwo, ale też niezwykłe efekty wizualne, które spowodują zachwyt u wszystkich członków wyprawy. Pozwala też podziwiać florę i faunę wodną, ale przede wszystkim zapewni jednostce bezpieczeństwo. Lampa gwarantująca te efekty sprawdzi się na dowolnym akwenie. Są to wyroby firmy Shadow-Caster specjalizującej się w oświetleniu morskim oraz w akcesoriach do niego, takich jak elementy sterujące.

Poza podwodnym dystrybutor ma w ofercie również inne rodzaje oświetlenia morskiego LED, w tym:

  • pokładowe,
  • schodowe,
  • sufitowe,

cechujące się solidnym wykonaniem oraz wydajnością. Decydując się na jego zakup, warto dokupić też sterowanie, zapewniające sprawowanie kontroli nad instalacjami jedno- i wielostrefowymi.

Wszystkie polecane produkty są wyjątkowo odporne na niekorzystne warunki, gdyż mają ochronę IP68. Nowoczesny moduł sterujący oświetleniem obsługuje instalacje za pomocą wyświetlacza MFD komunikującego się z siecią NMEA 2000 i Bluetooth. Można też nim sterować za pomocą aplikacji na smartfonie z Androidem lub iOS. Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

APE-LP

Seaside Beauty Instytut Urody

PMLOG PIOTR BORKOWSKI-ZIELIŃSKI

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.