http://mechanikakwiatowa.pl/ - Nowe opony Toruń


Auto Serwis Kwiatowa

WWW: http://mechanikakwiatowa.pl/

Telefon: 693 661 223

Miejscowość: Toruń

Adres: Kwiatowa 83

Kod pocztowy: 87-100

Utworzono: 2018-11-27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Wraz z nadejściem pierwszych przymrozków, każdy kierowca powinien wymienić opony letnie na zimowe. Jest to ważne ze względów bezpieczeństwa, ponieważ tylko zimowe ogumienie jest odpowiednio dostosowane do zachowania optymalnej przyczepności w przypadku opadów śniegu oraz oblodzenia powierzchni. W takich warunkach opony letnie nie poradzą sobie właściwie, co może doprowadzić do nieprzyjemnych sytuacji na drodze.

Skąd bierze się ta różnica pomiędzy oponami letnimi a zimowymi? Po pierwsze, z zastosowania do ich produkcji innej mieszanki gumowej. W przypadku opon letnich użyta guma sprawdza się jedynie w temperaturze powyżej 7 st. C, opona jest wówczas odpowiednio elastyczna, aby gwarantowała właściwą przyczepność do podłoża. Jeśli chodzi o opony zimowe, te mają inny kształt bieżnika. Zobaczyć możemy o wiele więcej lamelek, czyli specjalnych drobnych nacięć, dzięki którym opona zachowuje przyczepność nawet mimo zaśnieżenia nawierzchni. Te podstawowe różnice między oponami letnimi i zimowymi, sprawiają, że konieczna jest ich wymiana. Jeżeli nie wiemy jednak, jaki rozmiar opon jest właściwy w przypadku naszego auta – warto skontaktować się z dobrym warsztatem oferującym usługi wulkanizacyjne.

Profesjonaliści z pewnością doradzą nam w wyborze odpowiednich opon. Na przykład, wybierając Auto Serwis Kwiatowa, będziemy mogli zakupić nowe opony w Toruniu, które na miejscu zostaną od razu zamontowane. Fachowcy ustawią zbieżność, a także właściwie przeprowadzą komputerowe wyważanie kół. Po takim szeregu działań, nasze auto będzie gotowe do dalszej, całkowicie bezpiecznej, drogi. W warsztacie wulkanizacyjnym znajdziemy nie tylko nowe opony letnie i zimowe do aut osobowych, ale także do samochodów dostawczych.

To ogumienie od najlepszych producentów, dostępne jednak w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, która zachęca do zakupu. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, którym dysponuje auto serwis, możemy mieć pewność, że usługi zostaną przeprowadzone szybko oraz poprawnie, a efekty będą zgodne z naszymi oczekiwaniami.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

robco.technology

LABOTEST Laboratorium Analiz Fizykochemicznych

Faberlic World - Karolina Kamińska

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.