Biurowa budka telefoniczna - korzyści


Available Sp. z o.o.

WWW: http://www.available.pl/

Telefon: +48 22 378 45 00

Miejscowość: Warszawa

Adres: Duchnicka 3

Kod pocztowy: 01-796

Utworzono: 2022-10-27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Aby zapewnić najwyższą jakość świadczeń, wielu pracowników stara się nawiązać jak najlepszy kontakt z klientem. Zazwyczaj opiera się on na rozmowach telefonicznych lub wymianie wiadomości e-mail. Dużą popularnością cieszą się także streamy na platformach internetowych pozwalających na przekaz dźwięku oraz obrazu. Niestety, nie każdy pracownik ma do swojej wyłącznej dyspozycji pomieszczenie, w którym będzie mógł w spokoju i bez rozpraszających odgłosów z zewnątrz wykonywać swoją pracę. 

Firma Available Sp. z o.o. od lat dostrzega problem odpowiedniego zagospodarowania stref biznesowych w taki sposób, by zapewniły zatrudnionym osobom optymalne warunki do pełnienia obowiązków zawodowych. Jej kadra opracowała i wypuściła na polski rynek rozwiązanie, jakim jest niewielkich rozmiarów, biurowa budka telefoniczna. Konstrukcja ta daje szereg korzyści. Przede wszystkim tworzy wygrodzoną, dźwiękoszczelną przestrzeń sprzyjającą koncentracji na codziennych obowiązkach. Wielu pracowników wie, jak trudno jest się skupić na pracy w pomieszczeniu, w którym przebywa, rozmawia, przyjmuje petentów czy nawet pisze głośno na klawiaturze komputera większa ilość osób. Choć budka ma mały metraż, wewnątrz można bezproblemowo zaplanować sobie odpowiednio wyposażone stanowisko do działania. Zmieści się tam wygodne krzesło, sprzęt komputerowy, łatwo też wydzielić strefę do przechowywania podręcznego wyposażenia biurowego oraz dokumentów. 

Sama konstrukcja z zewnątrz prezentuje się estetycznie. Producent zadbał też, by była stabilna i trwała. Dostępne w ofercie wspomnianej firmy modele można dopasować pod względem wielkości i wykończenia do indywidualnych potrzeb. Budki znajdą swoje miejsce nawet w urzędach.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.