Wykrywanie wycieków wody w domu • https://azlokalizacja.pl/

AZ Lokalizacja

WWW: https://azlokalizacja.pl/

Telefon: 513 472 003

Miejscowość: Poznań

Adres: Os. Zwycięstwa 10F

Kod pocztowy: 61-646

Utworzono: 2021-03-23

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Instalacje grzewcze czy wodno-kanalizacyjne nie są niezawodne i po kilku latach użytkowania może dojść do awarii, zużycia niektórych komponentów. Jedną z najgorszych możliwości jest uszkodzenie rury w trudno dostępnym miejscu w ścianie lub pod podłogą. Zamiast na ślepo szukać wycieku, lepiej skontaktować się z profesjonalistą. Wykrywanie wycieków wody w domu to jedna z usług świadczonych przez renomowaną firmę AZ Lokalizacja.

Przedsiębiorstwo dysponuje wysoko wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesną aparaturą, która pozwala na precyzyjne zlokalizowanie każdej usterki. Analiza rurociągu jest przeprowadzana za pomocą czułych, innowacyjnych kamer termowizyjnych. Metoda jest bezdotykowa, bezinwazyjna, więc nie wymaga przeprowadzania żadnych dodatkowych prac remontowych, zdejmowania tynku czy paneli podłogowych, co z pewnością stanowi ważną informację dla konsumentów.

Badanie termowizyjne to jeden z najskuteczniejszych i najszybszych sposobów, jednak w niektórych przypadkach nie daje zadowalających rezultatach. Dlatego też specjaliści stosują również inne metody, między innymi analizują strukturę rur sprzętem generującym fale dźwiękowe. Uzyskane parametry pozwalają na wykrycie wszelkich nieścisłości, ubytków. Poza tym pracownicy mogą wykonać mapowanie zawilgocenia na ścianach specjalnym miernikiem. Maszyna jest w stanie ocenić stopień wilgotności wszelkich standardowych materiałów budowlanych.

Firma oferuje również profesjonalne osuszanie oraz ozonowanie pomieszczenia. Ostateczny koszt usługi zależy od różnych czynników takich, jak wykorzystana metoda, wielkość i ilość uszkodzeń, przeprowadzenia dodatkowych prac. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia fachowcy przygotują kosztorys. Klienci mogą także skorzystać z darmowej konsultacji dotyczącej ubezpieczenia i tego, w jaki sposób ubiegać się o rekompensatę od towarzystwa ubezpieczeniowego. Firma działa przez całą dobę.

Wszelkie niezbędne informacje na temat świadczonych usług można znaleźć na stronie internetowej. Wybór tego przedsiębiorstwa to strzał w dziesiątkę.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.