Czy zgniatarka do plastiku może prasować inne surowce wtórne?


Bramidan Polska

WWW: https://www.bramidan.pl

Telefon: 126808880

Miejscowość: Kraków

Adres: Łuczanowicka 27

Kod pocztowy: 31-766

Utworzono: 2023-12-10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Recykling plastiku jest koniecznością z różnych względów, dlatego wiele firm jest zobowiązanych do ewidencjonowania gospodarki takimi odpadami. Jak i w przypadku wielu innych surowców, jego składowanie sprawia wiele trudności, dlatego przedsiębiorcy z rozmaitych branż szukają sposobów na zmniejszenie objętościowe tego surowca. Na rynku jest już sprzęt zdolny tego dokonać, trzeba tylko dobrać jego parametry do rodzaju plastiku.

Jednym z lepszych sposobów radzenia sobie z tym problemem jest zakup maszyny zmniejszającej objętość odpadów plastikowych. Urządzenie takie w kilku wersjach dostępne jest na stronie bramidan.pl. Należy ona do polskiego przedstawicielstwa duńskiego producenta, którego wyroby cenione są w wielu krajach na wszystkich kontynentach. W zależności od rodzaju plastiku do sprasowania może się przydać nieduża zgniatarka do plastiku lub sprzęt o sporej mocy, radzący sobie nawet z twardymi obudowami komputerów.

Urządzeniem zgniatającym plastikowe butelki i puszki aluminiowe jest galwanizowana belownica PC24 HD. Cechuje się ona:

  • siłą nacisku 24 ton,
  • doskonałym sprasowaniem odpadów plastikowych i puszek,
  • wbudowanym zbiornikiem na resztki płynów,
  • solidną konstrukcją,
  • uchylnymi drzwiami ułatwiającymi załadunek.

Jest też bezpieczna i łatwa w obsłudze.

Do folii miękkiej idealny jest sprzęt B30, który cechuje się też uniwersalnością, gdyż można w nim prasować także karton i papier. Ma ona szeroki otwór wrzutowy, co ułatwia załadunek nieporęcznych odpadów.

W ofercie producenta są też prasy do plastikowych pojemników, beczek, worków typu big bag oraz bardzo twardego plastiku. Wybór jest duży, dlatego każdy przedsiębiorca bez trudu znajdzie urządzenie do swojej firmy. Chcąc sprawdzić, czy dany produkt zda egzamin, warto najpierw zdecydować się na wynajem.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Monitoring & IT

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.