Przewóz osób do Holandii i Niemiec – kogo wybrać?


Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń

WWW: https://busyspeedygonzales.pl/

Telefon: 606 292 300

Miejscowość: Ozorzyce

Adres: Krasińskiego 40

Kod pocztowy: 55-010

Utworzono: 2022-01-15

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Osoby planujące rodzinny wyjazd zagraniczny lub regularnie podróżujące do pracy do różnych krajów europejskich powinny rozważyć skorzystanie z usług renomowanego przedsiębiorstwa Speedy Gonzales. Firma funkcjonuje w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych, stałych klientów oraz rozbudowaną flotą nowoczesnych, bezpiecznych pojazdów.

Wszystkie busy posiadają klimatyzację, komfortowe, rozkładane fotele, przyciemniane szyby, monitory LCD i DVD, aby zapewnić rozrywkę podróżującym. Co więcej, podczas podróży w chłodniejszych miesiącach pojazdy mają specjalne ogrzewanie postojowe. Dodatkowo podróżni mogą włączyć indywidualne oświetlenie, które nie będzie przeszkadzać pozostałym uczestnikom wycieczki. Oczywiście busy mają również pojemne, duże bagażniki, w których bez problemu zmieszczą się bagaże. Maszyny spełniają wszelkie wymogi stawiane przez przepisy bezpieczeństwa. Warto zaznaczyć, że każdy pojazd zabiera dziewięć osób. Dla firmy pracują wysoko wykwalifikowani kierowcy, którzy bardzo dobrze znają wszystkie trasy oraz regularnie poddają się kontroli lekarskiej.

Przewóz osób dotyczy Holandii, Niemiec, Dani oraz drogi powrotnej do Polski. Na stronie internetowej znajduje się dokładny wykaz miejscowości, w których zatrzymuje się bus. W przypadku Niemiec są to między innymi Dresden, Kempen, Essen, Munster, Nordhorn, Dortmund, Porta Westfalica. W Holandii podróżni mogą wysiąść w Hoorn, Waalwijk, Roosendaal czy Amstelveen. Na terenie Polski bus zabiera podróżnych z różnych miejscowości na terenie województwa opolskiego, śląskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego. Należy wspomnieć, że przedsiębiorstwo chętnie współpracuje z popularnymi agencjami pracy, więc kursy mogą być dostosowane do potrzeb pracowników. Podmiot przyjmuje zlecenia również od przedsiębiorców organizujących wyjazdy pracownicze oraz klientów indywidualnych przygotowujących wakacyjny wyjazd.

Pracownicy firmy odpowiedzą na wszelkie pytania. Formularz kontaktowy znajduje się na stronie internetowej. Poza tym konsumenci mogą zarezerwować miejsce w busie online. Wystarczy podać dane osobowe, kontaktowe, termin wyjazdu i dokładny adres miejsca docelowego. Skorzystanie z usług tego renomowanego przewoźnika to dobra decyzja. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z jakości usług i profesjonalizmu kierowców.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Hexssl

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.