Dokąd wskazać cudzoziemcowi drogę, gdy zapyta w Warszawie o italian restaurant?


Culiinaria Italiana

WWW: https://culiinaria.pl/pl/

Telefon: 794-050-060

Miejscowość: Warszawa

Adres: Hoża 62

Kod pocztowy: 00-681

Utworzono: 2022-12-10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Zastanawiając się, jak przyjemnie spędzić czas z rodziną przy obiedzie w niedzielne popołudnie, warto wybrać się w miejsce, gdzie każdy znajdzie dla siebie pyszne danie, przyrządzone z naturalnych, zdrowych składników. Kuchnią, której dania lubią wszyscy, jest kuchnia włoska, dlatego miejsca takie są oblegane. Należy zatem pamiętać o rezerwacji, najlepiej kilka dni wcześniej.

Choć w stolicy jest wiele lokali podających włoskie dania, to jednak restauracja ze strony culiinaria.pl jest jedyną, której potrawy smakują dokładnie tak, jak na Półwyspie Apenińskim. Szefem kuchni jest Wenecjanin Alfredo, który pilnuje, aby wszystkie niezbędne do przyrządzenia dań składniki były świeże i oryginalne. Dlatego nawet makarony sprowadzane są z Włoch, nie mówiąc już o oliwie, serach czy ziołach, które już z ulicy przyciągają intensywnym aromatem. Dzięki tym zapachom żaden klient restauracji nie zgubi drogi, choć wejście do niej nie jest wyeksponowane. Osoby, które miały okazję skorzystać z jej usług, zapytane na ulicy o Italian restaurant, z pewnością zaprowadzą każdego w jej progi.

Wszystkie oferowane tam dania przygotowywane są zgodnie z tradycyjnymi przepisami, bez żadnych modyfikacji, dlatego smakują dokładnie tak, jakby były gotowane we Włoszech. W menu są potrawy ogólnonarodowe jak np. bardzo popularna w Polsce pasta alla carbonara, a także pochodzące z różnych regionów Italii. Można tam zamówić:

  • spaghetti aglio e olio, w którym podstawą jest dobra oliwa,
  • ragu alla bolognese z mięsem z wieprzowych policzków,
  • gnocchi z aromatycznym pesto,
  • duszoną gicz cielęcą z makaronem,
  • zupę minestrone,
  • makaron pappardelle z ragout z gęsi,

i wiele innych przysmaków z rybami i owocami morza. Nie brak też ciast i pysznych deserów, wśród których królują panna cotta i prawdziwe, włoskie tiramisu. Można tam również posmakować doskonałych win z winogron uprawianych na słonecznych stokach. Warto dodać, że w karcie są także autorskie dania szefa kuchni.

Wybierając tę restaurację, można będzie zaliczyć to rodzinne wyjście do wyjątkowo udanych. Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.