Tłumacz polsko-czeski - najlepsze biuro tłumaczeń

czeski-tlumaczenia.pl

WWW: https://czeski-tlumaczenia.pl/

Telefon: +420 603 440 905

Miejscowość: Nýdek

Adres: Nýdek 15

Kod pocztowy: 73-995

Utworzono: 2022-03-28

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Na stronie internetowej czeski-tlumaczenia.pl można zapoznać się z ofertą renomowanego biura tłumaczeń specjalizującego się w języku czeskim. W ofercie znajdują się przekłady różnego typu tekstów standardowych, naukowych i technicznych, stron internetowych oraz dokumentów prawnych, aktów, zaświadczeń medycznych. Wszystkie przekłady pism urzędowych są uwierzytelnione i mogą być wykorzystane np. podczas postępowania sądowego czy ubiegania się o pracę. Biuro dysponuje wysoko wykwalifikowanymi pracownikami z wieloletnim doświadczeniem, więc każde pismo zostanie przełożone rzetelnie.

Należy wspomnieć, że tłumacz polsko-czeski, zarówno przysięgły, jak i zwykły przyjmuje zlecenia na tłumaczenia pisemne oraz ustne symultaniczne i konsekutywne, co zapewne zainteresuje wielu klientów. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. W przypadku chęci wynajęcia tłumacza na konferencje czy inne wydarzenie należy wcześniej przesłać wszystkie niezbędne informacje dotyczące długości spotkania oraz tematów poruszanych podczas eventu. Wśród proponowanych usług znajdują się także przekłady ekspresowe. Zlecenia tego typu są realizowane w ciągu 24 godzin. Warto dodać, że zespół może szybko przetłumaczyć nawet kilkadziesiąt stron.

Poza tym biuro oferuje także tłumaczenie tekstów z języka czeskiego na język:

  • angielski,

  • niemiecki,

  • francuski,

  • rosyjski.

Orientacyjny cennik znajduje się na stronie internetowej. Strony do wyceny można przesłać drogą mailową lub poprzez formularz kontaktowy. Skorzystanie z oferty tego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji zamówienia. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii

Juice Drinkers

Twój redaktor

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.