Poprawki krawieckie warszawa wola

DANDYS

WWW: https://www.dandys.waw.pl/

Telefon: 604056512

Miejscowość: Warszawa

Adres: Obozowa 41

Kod pocztowy: 01--16

Utworzono: 2019-01-23

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Zawód krawca czy krawcowej jest wciąż bardzo potrzebny, ale jest też coraz mniej osób, które fachowo zajmują się krawiectwem, gdyż ostatnio nastała taka moda, że najczęściej kupuje się gotowe ubrania. Istnieje zresztą błędne przekonanie, że przyszyć guzik, czy zszyć rozprute ubranie, każdy potrafi, nie ma potrzeby biegać z tym do krawca. Jednak znalezienie dobrego zakładu krawieckiego nie jest wcale takie proste, jakby to się mogło wydawać. Z pomocą wszystkim zainteresowanym chętnie przyjdzie firma DANDYS, która jest zlokalizowana w Warszawie na Woli. Firma oferuje poprawki krawieckie. Poprawki te mogą mieć najróżniejszy charakter, począwszy od zwężania i skracania, np. nogawek od spodni, aż po pomoc Paniom Młodym w przygotowywaniu ich wymarzonej sukni ślubnej czy też przeróbek garnituru lub smokingu Pana Młodego. W ramach poprawek sukni ślubnej klientki mogą liczyć na zwężenie czy poszerzenie sukni, a także wszycie zamka czy koralików lub też innych elementów ozdobnych.

Powierzając rekomendowanemu zakładowi krawieckiemu poprawkę swojej sukni, każda Panna Młoda może mieć pewność, że wszystko będzie zrealizowane terminowo i niedrogo tak, aby w tym najważniejszym dla siebie dniu mogła się czuć naprawdę wyjątkowo.

Jeśli zaś masz już swoją wymarzoną suknię, ale nie możesz dobrać do niej odpowiedniego welonu, pracownicy polecanego zakładu mogą go uszyć od podstaw, służąc profesjonalnym doradztwem, np. w kwestii wyboru materiału czy jego kształtu.

Na firmowej stronie internetowej dandys.waw.pl można znaleźć pełen katalog usług wraz z cennikiem, który jest naprawdę korzystny, bo np. za przyszycie guzika, zapłacisz jedynie ok. 3 złote, a skracanie ubrań kosztuje ok. 20 złotych. Tam też można się dowiedzieć, że na ulicy Obozowej 41 firma prowadzi nie tylko zakład krawiecki, ale także egologiczną pralnię i magiel.

Usługa maglowania pościeli jest dziś trochę zapomniana, ale naprawdę warto od czasu do czasu, zamiast użyć żelazka, zanieść pościel do magla, zwłaszcza jeśli komuś zależy na dezynfekcji i pozbyciu się jak największej ilości bakterii i alergenów.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.