Pomoc drogowa chorzow


Dawid Pikuła Cartrans

WWW: http://slask-laweta.pl/

Telefon: 500051068

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Adres: Tworzeń 170

Kod pocztowy: 41-303

Utworzono: 2021-09-27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Awaria samochodu w drodze może przytrafić się każdemu kierowcy, bez względu na to, jaką maszyną on dysponuje. Nawet najlepsze pojazdy potrafią odmówić posłuszeństwa. Co robić, kiedy auto nie nadaje się do dalszej jazdy, a do zdarzenia doszło daleko od domu?

Na szczęście istnieją firmy, które świadczą swoje usługi przez całą dobę i na terenie całego województwa, a nie tylko w obrębie jednego miasta, dlatego możliwe jest wyjście z każdej awaryjnej sytuacji. Tego typu pomoc drogowa w Chorzowie i okolicach oferowana jest przez fachowców ze Śląsk-Laweta, podmiotu, który słynie z błyskawicznego działania, wysokiej jakości obsługi, atrakcyjnych cen, ale przede wszystkim zachowywania zasad ostrożności podczas prac wykonywanych na ruchliwej jezdni, gwarantujących bezpieczeństwo klientom i ich mieniu. Wykorzystywanie nowoczesnego sprzętu sprawia, że nie zachodzi obawa np. opuszczenia platformy przez pojazd. Na jakie usługi mogą liczyć kontrahenci?

Oczywiście świadczone jest wsparcie przy awariach lub stłuczkach i wypadkach. Fachowcy zajmują się wyciąganiem samochodów z rowu, usuwaniem ich z ulicy i holowaniem pod wskazany adres. Ponadto ekipa z tej firmy zajmuje się także przewożeniem maszyn rolniczych czy drewna lub innych nietypowych ładunków (np. profile budowlane).

Kierowcy mogą zamówić także usługę wymiany koła, awaryjnego otworzenia drzwi w przypadku zatrzaśnięcia w kabinie kluczyków, pomocy przy uruchomieniu silnika np. w trakcie panującego mrozu. Co więcej, możliwe jest przeprowadzenie drobnych napraw na miejscu, w którym auto zostało unieruchomione, jeśli usterka nie wymaga skorzystania ze specjalnych urządzeń, jakie znajdują się tylko w warsztacie. Pracownicy tego podmiotu umożliwią też wyjście z kłopotów, kiedy np. w baku zabraknie paliwa i dowiozą je na miejsce zdarzenia, by kierowca mógł uzupełnić pojemnik i kontynuować jazdę.

Dodatkowo przedsiębiorstwo prowadzi skup samochodów. Transakcje rozliczane są w sposób gotówkowy, a wszelkie formalności w imieniu klienta wykonują przedstawiciele firmy.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Netpaka.eu

Salon mebli MAKAO

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.