Licówki w Gdańsku - warto czy nie?


DentiCo

WWW: https://www.dentico.eu/

Telefon: +48 58 557 77 77

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Kołobrzeska 5

Kod pocztowy: 80-390

Utworzono: 2023-01-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Polacy coraz liczniej odwiedzają gabinety stomatologiczne celem poprawy estetyki swojego uśmiechu, czyli skorzystania z usług stomatologii estetycznej, zwanej też kosmetyczną. Do wyboru jest wiele metod upiększania uzębienia, zależnie od tego, z czym zmagają się pacjenci. Coraz większą popularność zdobywają jednak licówki. Czy warto wykonać ten zabieg?

Czym są licówki?

Założenie na zęby licówek to wyjątkowo szybki sposób na uporanie się z wszelkimi defektami trapiącymi uzębienie jeśli chodzi o jego wygląd. W ten sposób można bowiem uzyskać zęby o idealnym kolorze, kształcie czy wielkości. Za pomocą licówek można zatem ukrywać zęby przebarwione, nierówne, a nawet uszkodzone. Co więcej, możliwe jest tuszowanie drobniejszych wad zgryzu, można zatem uniknąć konieczności wielomiesięcznego leczenia ortodontycznego! Poza tym jest to dobry sposób na zamaskowanie nieestetycznej przerwy między zębami, na przykład diastemy, czyli przerwy między jedynkami.

Czy warto?

Na licówki w Gdańsku, w gabinecie DentiCo, decyduje się coraz więcej osób, co każe domyślać się, że jest to satysfakcjonujące rozwiązanie. Licówki są sekretem idealnych zębów gwiazd szklanego ekranu, a teraz każdy może zafundować sobie taki sam efekt - oczywiście pod warunkiem, że posiada stosowny budżet. Można jednak zmniejszyć koszt licówek, na przykład zakładając je na tylko najbardziej widoczne zęby czy te, które tego potrzebują, na przykład ze względu na wielkość niepasującą do reszty uzębienia czy uszkodzenia.

To warto wiedzieć przed zabiegiem

Zanim jednak podejmie się ostateczną decyzję o poddaniu się tej procedurze, trzeba dowiedzieć się o tym, że zęby pod licówki należy w odpowiedni sposób oszlifować. Jest to zabieg dający nieodwracalne efekty, więc z ich noszenia nie będzie można już zrezygnować.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

APE-LP

Seaside Beauty Instytut Urody

PMLOG PIOTR BORKOWSKI-ZIELIŃSKI

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.