Stelaż belgijski - gdzie go zakupić?


Drutex Concept

WWW: https://www.drutex-concept.eu/

Telefon: 61 811 22 83

Miejscowość: Murowana Goślina

Adres: Starczanowska 1

Kod pocztowy: 62-095

Utworzono: 2022-02-01

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Jednymi z najlepszych stelaży pod względem jakości i ceny są produkty pochodzące z rynku belgijskiego. Można znaleźć je w ofercie sprzedawcy działającego na stronie drutex-concept.eu. Współpracuje on z takimi markami jak SEDAC-MERAL oraz SEDAC-MECOBEL. W ofercie posiada także asortyment pochodzący z Włoch. Stelaż belgijski jest dostosowany do łóżek tapicerowanych wyposażonych w materac o grubości wynoszącej od 6 do nawet 18 centymetrów.

Modele dostępne w ofercie tego sklepu zostały stworzone z myślą o osobach, które korzystają ze stelażu w celu zamiany mebla wypoczynkowego, jakim jest sofa lub kanapa, w  wygodne i obszerne łóżko. Dlatego każdy stelaż zapewnia wygodę leżenia, jest w pełni stabilny oraz niezwykle wytrzymały. Do konstrukcji zastosowano wysokiej jakości rozwiązania, takie jak elastyczne listwy z drewna, które dopasowują się do kształtu ciała użytkownika. Dzięki temu może on zachować poprawną, odpowiednią dla kręgosłupa pozycję.

Przedsiębiorstwo samo również zajmuje się produkcją stelaży. Tworzy je w ten sposób, aby stanowiły one praktyczne rozwiązania w każdym domu i mieszkaniu. W ofercie są modele dostosowane rozmiarem do sofy, a także nieco większe modele, które świetnie nadają się do zamiany w łóżko.

W asortymencie znajdują się także niecodzienne rozwiązania, takie jak stelaże typu Wallbed, które mogą pełnić funkcję łóżka i szafy. Ich niezawodność wynosi co najmniej kilka tysięcy cykli składania i rozkładania. Każda konstrukcja odznacza się solidnością, aby zapewnić użytkownikowi stabilne podłoże podczas leżenia. Rano można zamienić je w szafę, aby zyskać dodatkową przestrzeń.

Firma oferuje także stelaże dwu- oraz trzyfunkcyjne. Zostały one dostosowane do kanap, sof oraz narożników. Stelaże pochodzące od francuskiego producenta SEDAC-MERAL zostały wyposażone w dziewięć elastycznych listew, a także pasy propylenowe. Wszystkie produkty są malowane przy użyciu metody proszkowej, która zapewnia farbie wysoką odporność na uszkodzenia. W sklepie można zakupić również materace przystosowane do wszystkich modeli stelaży.

Sprzedawca zapewnia klientom profesjonalne doradztwo. Organizuje częste promocje, dlatego warto być na bieżąco z jego ofertą. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej. Dostawa odbywa się za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.