Aplikator taśmy - szybki sposób na pakowanie przesyłek


EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

WWW: https://www.eko-tech.biz/

Telefon: 34 357 86 24

Miejscowość: Kalety

Adres: Fabryczna 1

Kod pocztowy: 42-660

Utworzono: 2021-10-26

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Pracownicy przygotowujący produkty do wysyłki mogą skrócić czas ich pakowania poprzez zastosowanie niektórych akcesoriów. Zalicza się do nich aplikator taśmy, czyli przydatny gadżet wykorzystywany w biurowcach, hurtowniach oraz wśród właścicieli internetowych sklepów. Jest on niezbędny w przypadku konieczności spakowania wielu kartonów i sprawia, że pracownicy zyskują czas na wykonywane innych obowiązków. Aplikatory są lekkie i poręczne, a ich użytkowanie nie sprawia problemów. Chronią one przed pojawianiem się problemów ze znalezieniem początku taśmy oraz przed przypadkowym zwijaniem się jej.

Tego typu produkty są do zamówienia w przedsiębiorstwie Eko-Tech. Jest to firma sprowadzająca wyselekcjonowane artykuły od najlepszych producentów dbających o ich jakość i wygodę użytkowania. Aplikatory, nazywane dyspenserami, dają możliwość estetycznego zaklejania kartonów, które nie otwierają się podczas transportu. Wszystko to przekłada się na niewielkie ryzyko zniszczenia ładunków lub ich zagubienia. Taśmy bez problemu przylegają do różnych powierzchni i są wolne od pęcherzyków powietrza. Z akcesoriów tych korzystają nie tylko przedsiębiorcy, ale i osoby prywatne.

Dyspensery współpracują z taśmami o kilku szerokościach. Różnią się one od siebie kształtem, wagą oraz ceną, a wszystkie z nich zapewniają bezproblemową regulację naciągu taśmy i szybkie docinanie. Dodatki te znajdują zastosowanie w trakcie codziennego użytkowania i gwarantują ergonomię pracy. Ponadto nie wymagają dużej siły nacisku, co przekłada się na wygodę ich posiadaczy oraz małe ryzyko obciążania nadgarstków. Dyspensery odznaczają się wytrzymałością oraz wyprofilowanymi uchwytami, chroniącymi przed wypadaniem z dłoni.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Netpaka.eu

Salon mebli MAKAO

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.