Brelok z logo: niezbędnik kierowcy i przedsiębiorcy

Fabryka Gadżetów

WWW: https://www.fabrykagadzetow.com.pl/

Telefon: 600 072 932

Miejscowość: Piaseczno

Adres: Kineskopowa 1 C

Kod pocztowy: 05--50

Utworzono: 2019-10-25

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Każdy właściciel firmy marzy o poszerzaniu swojej oferty. Wie też, że musi sprawić, aby jego firmą zainteresowali się nie tylko stali klienci, ale i nowi. Idealnym pomysłem na promocję będzie brelok z logo firmy. Taki brelok to niezbędnik każdego kierowcy i przedsiębiorcy. Breloki z nadrukiem mogą być idealnym gadżetem dla klientów czy kontrahentów, ale nie tylko. To także doskonały prezent dla pracowników danej firmy. Jest to stosunkowo niedrogi sposób na reklamę wybranej marki. Każdy potencjalny klient ma przecież przy sobie jakieś klucze. Mogą to być klucze od samochodu, klucze do biura czy domu. Gdzie najlepiej zamówić takie breloczki?

Warto zajrzeć na fabrykagadzetow.com.pl. Tam można zapoznać się z bogatą ofertą rekomendowanej firmy. Są tam breloki różnej wielkości i o zróżnicowanych kształtach, m.in. brelok kształcie:

  • domku,
  • samochodu,
  • żarówki,
  • klucza,
  • motocykla.

To jednak zaledwie ułamek oferty firmy. Jest tam bowiem mnóstwo innych breloków i breloczków w zróżnicowanych kolorach i kształtach, np. brelok lampka, gwizdek czy otwieracz do butelek.

Przy każdym produkcie są podane jego wymiary i cena. Jest też opis produktu. Podano, z jakiego materiału brelok został wykonany, a także jaką techniką został oznakowany, np.:

  1. Brelok do kluczy V2083-32 w kolorze srebrnym. Jest to brelok w kształcie samochodu. Wykonany został z metalu i znakowany grawerem laserowym. Jego wymiary to 4,3 x 6 x 0,5 cm.
  2. Brelok zarówkaV9862-04 w kolorze granatowym. To brelok w kształcie żarówki. Wykonano go z wytrzymałego plastiku ABS, AS i metalu. Produkt oznakowano techniką tampodruku.
  3. Brelok do kluczyV2452-04 w kolorze granatowym. To brelok z lampką LED i żetonem do wózka wykonany z plastiku i metalu. Brelok znakowany tampodrukiem.

Wszystkie produkty są wykonane z niezwykłą starannością. Prezentują się estetycznie i designersko. W ofercie są zarówno breloczki małych rozmiarów, jak i breloki większe. Na takiej większej powierzchni można zawrzeć nie tylko logo firmy. Zmieści się tam znacznie więcej informacji, np. dane kontaktowe firmy czy informacje o promowanym produkcie, czy usłudze. Choć są to gadżety niedrogie, z pewnością spełnią swoją funkcję reklamową i promocyjną.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.