Którą firmę taxi działającą w Zakopanem wybrać?


FHU APIS Pitoń Marcin

WWW: http://zakopane-taxibus.pl/

Telefon: +48 796 803 803

Miejscowość: Zakopane

Adres: Pardałówka 9

Kod pocztowy: 34-500

Utworzono: 2022-05-30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Coraz więcej turystów chcących zwiedzić Zakopane decyduje się na przylot samolotem do Balic czy Pyrzowic w celu późniejszego dotarcia do najpopularniejszego górskiego miasteczka. I tutaj niejednokrotnie pojawia się dylemat dotyczący wyboru właściwej firmy przewozowej. Oczywiście w obrębie Zakopanego działa wiele taxi, jednak proponowane usługi znacznie się od siebie różnią. Z całą pewnością wśród lokalnych marek wyróżnia się firma Taxi Bus Zakopane, która poza tradycyjnym przewozem samochodami osobowymi oraz busami (od 9 do 20 osób) proponuje organizację jednodniowych wycieczek do takich turystycznych miejsc jak:

  • Zabytkowa Kopalnia Soli w Wieliczce,
  • centrum Krakowa,
  • spływ przełomem Dunajca,
  • AquaPark Tatralandia,
  • ścieżka koronami drzew Ždiar w Słowacji.

Przeszkoleni kierowcy, którzy mają do dyspozycji nowoczesne i przestronne pojazdy, zadbają o bezpieczeństwo i komfort przejazdu. Ponadto pracownicy zakopiańskiej marki umilą każdą podróż opowiadaniami związanymi z historią Podhala. 

Gdzie jeszcze można dojechać taksówką?

Firma oferuje także transfery z i do lotniska Kraków - Balice, Katowice - Pyrzowice oraz Poprad Tatry. Dodatkowo klienci mogą zamówić auto osobowe (1-4 pasażerów) lub większego busa przy zorganizowanej grupie 9-20 osób w celu dowozu do takich popularnych atrakcji jak:

  • termy Chochołowskie oraz termy Gorący Potok Szaflary (na klientów taxi czekają dodatkowe rabaty),
  • stacje narciarskie Witów i Białka Tatrzańska,
  • szlaki górskie, m.in. Morskie Oko, Dolina Kościelisko czy Dolina Chochołowska,
  • centrum Krupówki,
  • kolejka liniowa na Kasprowy Wierch w Kuźnicach.

Oczywiście oferta zakopiańskiej firmy nie jest skierowana wyłącznie do osób przyjezdnych. Mieszkańcy również mogą wypożyczyć busa z kierowcą do przewozu np. gości na oraz z imprezy okolicznościowej czy spotkania integracyjnego pracowników firmy. Należy wcześniej skontaktować się telefonicznie z przedstawicielami marki w celu rezerwacji terminu i wybranego pojazdu (w zależności od liczby przewożonych osób). Dodatkowo kierowcy taxi zawsze służą pomocą w razie problemów na trasie (głównie z niemożnością odpalenia auta). 

Szczegółowy zakres świadczonych usług wraz z aktualnie obowiązującym cennikiem można znaleźć na stronie internetowej. W razie dodatkowych pytań najlepiej kontaktować się z pracownikami firmy przewozowej.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Monitoring & IT

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.