Zajęcia dodatkowe dla dzieci olsztyn


FunFutbol

WWW: https://funfutbol.pl/

Telefon: 515295131

Miejscowość: Olsztyn

Adres: Murzynowskiego 20

Kod pocztowy: 10-684

Utworzono: 2018-12-20

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej w dobie komputerowej jest sporym wyzwaniem zarówno dla rodziców, jak również dla pedagogów szkolnych. Po angażującym fizycznie oraz emocjonalnie, nieraz długim dniu spędzonym w szkole, najmłodsi nie zawsze są skłonni, ażeby oddać się ćwiczeniom sportowym. Wciąż powstają jednak miejsca stworzone z myślą o dzieciach przemęczonych nauką i przybieraniem nieodpowiednich dla kręgosłupa pozycji podczas siedzenia przed komputerem.

 

Trenerzy szkółki piłkarskiej z Olsztyna FunFutbol postawili sobie za cel połączenie sportu z zabawą, tak, aby forma była atrakcyjna dla młodych uczestników zajęć. Ćwiczenia ruchowe przeznaczone dla przedszkolaków i małych dzieci, odbywające się na terenie Przedszkola Sportowo-Tanecznego „Śmieszek” oraz – w przypadku 6-latków i starszaków, na Kortowie i przy ulicy Bałtyckiej, to pozytywnie angażujące, intensywne pod względem fizycznym spotkania grupowe oraz indywidualne. Oparte na oryginalnej formule zajęcia dodatkowe dla dzieci w Olsztynie stanowią miłą odskocznię od lekcji spędzanych w szkolnych ławkach. Celem zajęć indywidualnych jest doskonalenie technik gry w piłkę nożną, natomiast ćwiczenia grupowe mają tworzyć także przestrzeń kontaktów towarzyskich i radosnej zabawy.

 

Zajęcia przygotowane dla przedszkolaków, czyli dzieci do lat pięciu, są podzielone na trzy części:

  • intensywną rozgrzewkę,
  • część właściwą, czyli doskonalenie techniki gry w piłkę nożną,
  • wyciszenie, a więc czas odpoczynku dla podopiecznych.

W grupie wiekowej 6-12 lat kładzie się nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka. Trenerzy pomagają podopiecznym doskonalić techniki gry, motorykę oraz mentalność. Forma nawiązuje tutaj do standardów stosowanych na terenie Niemiec i Belgii, które od lat przynoszą wspaniałe efekty.

 

Wszystkie treningi są prowadzone przez profesjonalistów, trenerów szczerze oddanych sportowej pasji, mających ogromne doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Ćwiczenia dopasowano do wieku konkretnej grupy oraz jej specyfiki. Aby poznać szczegóły, warto odwiedzić stronę FunFutbol.pl i zorientować się bliżej w bogatej ofercie firmy.



Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Ogrody Kruszewski

Transport Przeprowadzki ADAM Kacper Wojtyński

AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.