Psycholog w Poznaniu - czym się zajmuje?


Gabinety specjalistyczne Renata Graduszyńska

WWW: https://renatagraduszynska.pl

Telefon: 782364366

Miejscowość: Poznań

Adres: Mateckiego 4

Kod pocztowy: 60-689

Utworzono: 2022-08-13

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Długotrwały dyskomfort psychiczny, pogorszone samopoczucie, nieustanny niepokój i lęk, a także poważne kryzysy życiowe to sytuacje, które wymagają specjalistycznego wsparcia. Rozmowa z psychologiem może pomóc poradzić sobie z różnymi nieprawidłowościami dotyczącymi sfery rodzinnej, małżeńskiej, wychowawczej lub zawodowej. Konsultacje są wskazane także w przypadku występowania bezsenności lub zaburzeń psychosomatycznych. 

Na stronie internetowej renatagraduszynska.pl znajduje się oferta specjalisty, który przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. W gabinecie zlokalizowanym w Poznaniu pracuje psycholog, który zajmuje się terapią rodzin. Wspiera rodziców, którzy nie potrafią poradzić sobie ze swoją pociechą i uczy ich prawidłowego komunikowania się z dzieckiem. Pomaga rozwiązać trudności wychowawcze i konflikty występujące między domownikami. W gabinecie oferowana jest psychoterapia indywidualna, którą stosuje się u osób zmagających się z uzależnieniami. Specjaliści korzystają ze sprawdzonych metod, które są dostosowane indywidualnie do rodzaju problemu danej osoby. Terapia psychodynamiczna pomaga poznać własne uczucia, myśli oraz schematy postępowania. Umożliwia zmianę nieprawidłowych zachowań. Psychoterapia systemowa skupia się na funkcjonowaniu poszczególnych członków rodziny, dzięki czemu można modyfikować niewłaściwe relacje.

Dyskomfort psychiczny, nieustanny lęk i inne zaburzenia znacznie utrudniają codzienne funkcjonowanie. Odpowiednio dobrane techniki psychologiczne pomagają rozwiązać dany problem. Pierwsze spotkanie polega na dokładnym zapoznaniu się z nieprawidłowościami i opracowaniu planu terapii. Dzięki specjalistycznemu wsparciu można przezwyciężyć różne kryzysy.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.