Etykiety samoprzylepne - jaka firma w Krakowie podejmuje się ich produkcji?


Gomeo

WWW: https://www.gomeo.com.pl/

Telefon: 508 323 000

Miejscowość: Kraków

Adres: Nowosądecka 74

Kod pocztowy: 30-683

Utworzono: 2022-10-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Podstawowym elementem znajdującym się na każdym produkcie spożywczym spotykanym w sklepie jest etykieta. To niepozorny nośnik reklamowy odnajdujący się w każdej branży, który daje szansę wyróżnienia artykułu na półce. Naklejki tego typu przyjmują rozmaite kształty, a część z nich może być wykorzystywana w środowiskach narażonych na działanie wilgoci, takich jak chłodnie lub mroźnie. Produkcją etykiet zajmują się profesjonalne drukarnie, dysponujące nowoczesnym parkiem maszynowym. Jedną z nich jest Gomeo.

Jest to firma w Krakowie proponująca etykiety samoprzylepne o nienagannej jakości, które można umieszczać na butelkach, opakowaniach kosmetyków, sprzętach elektronicznych i nie tylko. Zdaniem wielu osób są to wdzięczne materiały reklamowe, których koszt jest niski, zwłaszcza w przypadku produkcji wielkoseryjnej. Niekiedy są używane w formie plomb gwarancyjnych, chroniących przed uszkodzeniem opakowania czy jego zawartości. Znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i odznaczają się prostotą użytkowania. Wystarczy bowiem pozbyć się warstwy ochronnej, a następnie przykleić etykietę w wybrane miejsce.

Naklejki są bardzo przydatne. Pełnią bowiem funkcję informacyjną oraz reklamową. Odpowiednio zaprojektowane zwracają na siebie uwagę potencjalnych klientów, co niejednokrotnie przekłada się na większą sprzedaż i zyski przedsiębiorców. Nabywcy powinni pamiętać o tym, by etykiety były czytelne. Oznacza to, że ważne jest rozmieszczenie elementów, takich jak nazwa firmy i produktu, skład czy kod kreskowy. Niektórzy decydują się także na niewielkie grafiki, takie jak logotypy, wpływające na rozpoznawalność marki na rynku.

Etykiety samoprzylepne pokryto cienką warstwą kleju, który z łatwością znosi różne czynniki atmosferyczne. Zainteresowani wybierają spośród modeli typu sandwich, booklet oraz peel-off. Pierwsze z nich dają szansę umieszczania informacji po obu stronach, drugie przypominają swoim wyglądem niewielkie książeczki, natomiast trzecie składają się z kilku warstw, co umożliwia prezentowanie wielu informacji jednocześnie.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Monitoring & IT

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.