Żaluzje drewniane w Poznaniu i ich zalety


HelioSun

WWW: https://www.heliosun.pl/

Telefon: +48 616 103 047

Miejscowość: Poznań

Adres: Orła Białego 44

Kod pocztowy: 61-251

Utworzono: 2022-12-20

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Promienie słoneczne rozświetlają pomieszczenia i przekładają się na lepsze samopoczucie lokatorów. Niestety czasami prowadzą do nadmiernego nagrzewania się wnętrz, utrudniającego zasypianie czy pracę. Niektórzy, chcąc uchronić się przed takimi sytuacjami, decydują się na montaż klimatyzatorów, których cena bywa wysoka. Alternatywnym rozwiązaniem są osłony okienne, sprawdzające się także w obiektach użyteczności publicznej. W przeszłości stosowano głównie materiałowe rolety, dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, które dziś coraz częściej są zastępowane żaluzjami drewnianymi. To designerskie produkty odnajdujące się zarówno w stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej, które są tworzone na wymiar. Sprawdzają się w przypadku okien zwykłych oraz balkonowych i nie płowieją pod wpływem silnego promieniowania słonecznego.

Żaluzje cieszą się rosnącą popularnością, ponieważ wyglądają estetyczniej w porównaniu do ich odpowiedników z aluminium, spotykanych w wielu polskich domach w przeszłości. Ich zaletą jest łatwe utrzymanie w czystości, ponieważ pyłki osadzające się na lamelach mogą być usuwane za pomocą zmiotki do kurzu. Do ich produkcji wykorzystano drewno, czyli naturalny surowiec wolny od toksycznych substancji, który pięknie się starzeje. Stanowi częsty wybór właścicieli dużych domów lub mieszkań, chcących zwiększyć przytulność pomieszczeń. Żaluzje tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat i doskonale komponują się z innymi materiałami, takimi jak beton lub cegła.

Nowoczesne żaluzje od renomowanych producentów zachwycają nie tylko wyglądem, ale też wytrzymałością. Rzadko ulegają uszkodzeniom, dlatego bywają wykorzystywane przez lata. Zdobią wnętrza salonów, jadalni, sypialni, pokojów dziecięcych, gabinetów oraz innych pomieszczeń. Największym zainteresowaniem cieszą się modele z lamelami poziomymi, choć niektórzy producenci proponują także modele pionowe, kojarzące się z reguły z biurowcami lub gabinetami lekarskimi.

Szeroki wybór opisywanych osłon zaprezentowano na stronie heliosun.pl, należącej do firmy z Poznania. Żaluzje drewniane, jakie proponuje, występują nie tylko w odcieniach brązu, ale też w innych kolorach. Klienci preferujący minimalistyczne rozwiązania oraz styl skandynawski decydują się często na modele białe lub beżowe, natomiast miłośnicy wnętrz industrialnych lub loftowych stawiają chętnie na osłony czarne.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.