Co to Wildcard?


Hexssl

WWW: https://www.hexssl.pl

Telefon: +48.717575195

Miejscowość: Wrocław

Adres: Wita Stwosza 16

Kod pocztowy: 50-148

Utworzono: 2018-11-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Coraz więcej osób decyduje się na robienie zakupów w internecie. Trzeba przyznać, że dają one możliwość nie tylko zaoszczędzenia czasu, ale również pieniędzy. Warto jednak uważać na to, gdzie dokonuje się zakupów, ponieważ robienie zakupów na niesprawdzonych stronach może okazać się zgubne w skutkach.

Dzisiaj o wiele częściej niż kiedyś mówi się o bezpieczeństwie w internecie. Ci, którzy prowadzą sklepy internetowe starają się korzystać z nowoczesnych osiągnięć, by dobrze zabezpieczyć dane klientów. Jest to dobre posunięcie, ponieważ tym samym zdobywają zaufanie klientów. Brak certyfikatu SSL może skutecznie odstraszyć do robienia zakupów. Są dziś tak naprawdę przymusem dla wielu firm.

Chcąc zadbać o to, by dane były bezpieczne, wykorzystuje się certyfikaty SSL. To dzięki nim połączenie jest bezpieczne. Jest to niezwykle ważne, gdy w grę wchodzi podawanie danych do konta bankowego czy haseł. Obecnie na rynku można znaleźć szeroką gamę różnych certyfikatów SSL. Korzystają z nich nie tylko duże i średnie firmy, ale również małe firmy. Faktem jest, że można je dobrać do swoich potrzeb. Do najbardziej popularnych, a zarazem najbardziej rozpoznawalnych certyfikatów należą np. Comodo, Symantec, GeoTrust, Thawte, RapidSSL, AlphaSSL.

Jeśli zależy Ci na tym, aby połączenie między Twoim serwerem a przeglądarką Twojego klienta było bezpieczne, możesz wykorzystać certyfikat Wildcard. Działa on tak samo jak standardowe certyfikaty, ale jego zaletą jest to, że można zabezpieczyć nim niezliczoną ilość subdomen głównej domeny. W przypadku, kiedy Twoja firma korzysta z kilku subdomen, to rozsądniejszym nawet finansowo rozwiązaniem będzie zakup certyfikatu Wildcard. Dzięki niemu możesz zaoszczędzić pieniądze, które wydałbyś na każdy pojedynczy certyfikat SSL. Certyfikat Wildcard sprawdzi się dobrze w przypadku sklepów internetowych, serwisów aukcyjnych, a także serwisów internetowych szkoły. Na stronie hexssl.pl możesz znaleźć firmę, która ma w swojej ofercie takie certyfikaty. Posiada ona w swojej ofercie również certyfikaty DV i OV.

 


Źródło:Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Perfect Bust

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.