Monitor IPS 16:10 - gdzie zamówić model odpowiedni do biura?


HSI Sp. z o.o.

WWW: https://iiyama-sklep.pl/

Telefon: 77 442 71 64

Miejscowość: Opole

Adres: Technologiczna 2

Kod pocztowy: 45-839

Utworzono: 2023-01-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Monitor o odpowiedniej rozdzielczości to obecnie podstawowe wyposażenie każdego stanowiska pracy. Planując wymianę sprzętu lub też chcąc doposażyć nowego pracownika w niezbędne elementy pozwalające mu na wykonywanie jego obowiązków zawodowych, warto zdecydować się na model dobrej jakości, cieszący się pozytywnymi opiniami innych użytkowników. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, dostawca ogłaszający się na stronie iiyama-sklep.pl proponuje szeroki wybór monitorów będących produktami uznanych marek. W sprzedaży dostępne są między innymi części zestawu komputerowego o przekątnej 16:9. Jest to wersja uznawana przez wiele osób za najlepszą b uniwersalną rozdzielczość ekranu, idealnie sprawdzającą się w pracy biurowej. 

Dużym zainteresowaniem odbiorców biznesowych oraz instytucjonalnych cieszy się też monitor IPS 16:10. Kadra sprzedawcy zaprasza klientów pragnących zapoznać się ze szczegółową specyfikacją techniczną tego produktu do odwiedzenia strony sklepu. Opublikowane tam treści to rzetelnie przedstawione informacje o zaletach korzystania z danego typu ekranu do komputera lub innego sprzętu audiowizualnego. Ofertę rozszerzono też o odpowiednie elementy dodatkowe, jak chociażby ramiona montażowe, dzięki którym użytkownik może bezproblemowo dostosować wysokość i kąt nachylenia monitora do własnych wymagań, dbając tym samym o zdrowie swoich oczu oraz o prawidłową postawę ciała podczas pracy przy biurku.

Dostawca działa nie tylko na terenie Polski. Zaprasza do zapoznania się z przygotowaną listą sprzedażową również klientów z zagranicy. Dla ich wygody przygotowano translację wpisów na stronie sklepu. Aby zmienić język, wystarczy jedno kliknięcie przyciskiem myszki w odpowiednią ikonę na interfejsie. Wchodząc na podaną domenę, można uzyskać również pomoc doradczą. Pracownicy zajmujący się obsługą zamówień chętnie odpowiadają na pytania odnośnie proponowanego sprzętu, zadawane telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail. Na bieżąco uzupełniają też wpisy na firmowym blogu. 

Realizacja dostaw odbywa się w jak najkrótszym terminie, bez względu na ilość zakupionego towaru oraz odległość, na jaką ma on zostać wysłany. Zawartość przesyłki na czas transportu jest odpowiednio zabezpieczona, aby wykluczyć ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń sprzętu, zanim trafi on do rąk odbiorcy.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

K2-dzwig

Trawniki Opole

SUPERPOOLS

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.