Półki dla kota na ścianę • https://hubuform.pl/


HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

WWW: https://hubuform.pl/

Telefon: 721-240-257

Miejscowość: Warszawa

Adres: Pelikanów 31/33

Kod pocztowy: 02-843

Utworzono: 2021-04-17

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Koty przebywające cały czas w domu powinny mieć zapewnioną przestrzeń, gdzie będą mogły zaznać nieco ruchu. Nieprawdą jest, że zwierzęta te preferują statyczny, oparty na wiecznym leżakowaniu tryb życia. Koty, jak każde zwierzęta, muszą się ruszać, by zachować kondycję oraz zdrowie fizyczne. Bez odpowiedniej dawki aktywności każdego dnia w postaci rozmaitych zabaw ruchowych (na przykład bardzo popularnego ścigania kłębka wełny, czy innej, kosztującej grosze kociej rozrywki) zwierzę łatwo może stać się otyłe oraz zapaść na związane z tym choroby, między innymi cukrzycę czy zacząć zmagać się z poważnymi problemami z układem trawiennym i odpornościowym. Koszt leczenia takich schorzeń nie jest niski, poza tym naraża się zwierzę na niepotrzebne cierpienie i stres. 

Brak ruchu dla kota wpływa w negatywny sposób także na jego psychikę. Zwierzę staje się apatyczne, nie ma ochoty na jedzenie ani zabawę, by za chwilę wpaść w szał i dewastować domowe meble. Takie wahania to również wynik niedoboru aktywności fizycznej. Co zatem zrobić, by zwierzak miał zapewniony odpowiedni komfort, a jednocześnie nie zrujnować domowego budżetu na kocie zabawki? Pomocą w powyższym zakresie służą pracownicy sklepu internetowego, który działa na stronie hubuform.pl. Podany link to duże wsparcie dla każdego właściciela mruczka, bo można tam znaleźć nie tylko elementy świetnie nadające się  do aktywności, ale także całą niezbędną kocią wyprawkę, w tym półki dla kota na ścianę. 

Warto zapamiętać powyższy adres, gdyż to dobry sposób, aby w jednym miejscu oraz niskim kosztem wyposażyć domowego ulubieńca zarówno w karmę, jak i kuwetę, szelki na spacer,  czy nawet ubranko na chłodniejsze dni. Oferta obejmuje także drapaki, które pozwolą oszczędzić domowe meble, ubrania czy zasłony przed pazurami pupila. Można tam również znaleźć świetne pomysły na prezenty dla osób, które posiadają koty i traktują je jako członków rodziny. Kupno zabawkowej, materiałowej myszki to miły, niezobowiązujący gest, a może pozytywnie zaskoczyć właściciela kota, i samo zwierzę również.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.