Wiata dla palaczy


Inoplex

WWW: https://inoplex.pl/

Telefon: +48 22 460 54 30

Miejscowość: Warszawa

Adres: Przewodowa 40

Kod pocztowy: 04-874

Utworzono: 2020-04-28

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Odkąd wprowadzono przepisy o zakazie palenia w miejscach publicznych, coraz większa liczba instytucji - miejskich i prywatnych - decyduje się na montaż specjalnych zewnętrznych palarni, które posłużą przechodniom, zatrudnionym pracownikom lub klientom. Ważne jednak, aby obiekt spełniał wszelkie obowiązujące normy prawne, a także był trwały i odpowiednio zbudowany.  Najlepiej więc postawić na gotowe rozwiązania i kompleksowe usługi - na rynku dostępne są firmy, które nie tylko produkują modułowe palarnie, ale również stawiają je w wybranym przez klienta miejscu.

Jakie cechy powinna spełniać palarnia miejska?

Wiata dla palaczy powinna być przede wszystkim komfortowa dla użytkowników, a także odpowiednio szczelna, aby pozostałe osoby, które przebywają w pobliżu, nie musiały wdychać szkodliwych substancji i czuły się równie swobodnie. Dodatkowo dobrze, gdyby palarnia wygladała estetycznie oraz wpasowała się w ogólny styl otoczenia i pobliskich budynków. Szukając właściwej firmy, której można byłoby zlecić postawienie wiaty, z całą pewnością warto przyjrzeć się ofercie marki INOPLEX, która od lat projektuje różne elementy miejskiej architektury, współpracując z urzędami oraz klientami prywatnymi. Palarnia modułowa wykonana przez firmę wyróżnia się następującymi cechami:

  • użycie mocnego szkła hartowanego,
  • trwałe stalowe elementy z możliwością wyboru dowolnego koloru,
  • możliwość rozbudowy,
  • projektowanie indywidualnej wiaty zgodnie z wytycznymi zamawiającego,
  • opcja dodatkowego wyposażenia wewnętrznego (ławki, kosze, popielnice).

Na stronie internetowej przedsiębiorstwa dostępne są zdjęcia zrealizowanych projektów, a także przykłady, jak mogą prezentować się w przestrzeni postawione palarnie modułowe. Klienci mogą także na szybach zamieścić własne reklamy, tablice informacyjne, a nawet panele fotowoltaiczne na dachu. Najważniejsze jednak w projektowaniu i postawieniu wiaty jest maksymalne odseparowanie osób palących od przechodniów, aby obie grupy czuły się w pełni komfortowo i bezpiecznie.


Autor:

Eliza Mazur


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.