Kocyki bambusowe od Lullalove


KAMAR Mariusz Kalwarczyk

WWW: https://okiemmaluszka.pl

Telefon: 508647721

Miejscowość: Izabelin C

Adres: Chłopickiego 46

Kod pocztowy: 05-080

Utworzono: 2022-01-04

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Na wyprawkę dla dziecka składa się szereg akcesoriów, w które warto zaopatrzyć się zawczasu. Podstawą są ubrania dopasowane do pory roku, wózek oraz artykuły higieniczne. Noworodki spędzają większość czasu śpiąc, dlatego przyszli rodzice nie powinni zapominać także o ciepłych kocach. Najlepszym wyborem są te produkowane z naturalnych materiałów, które nie powodują alergii skórnych i nie przyczyniają się do powstawania podrażnień. Poza bawełną i lnem na uwagę zasługuje bambus. Kocyki tworzone z jego wykorzystaniem zapewniają wygodę użytkowania oraz łatwość utrzymania w czystości. Dodatki te odznaczają się właściwościami termoregulacyjnymi, co oznacza, że zimą ogrzewają dziecko, natomiast latem zapewniają mu przyjemny chłód, co chroni przed przegrzaniem organizmu.

Opisywane produkty wykonano z uwzględnieniem zasady zrównoważonego rozwoju. Bambus to chętnie wykorzystywana roślina, która cechuje się bardzo szybkim wzrostem, co oznacza, że jest w stanie odnowić się w ciągu zaledwie 12 miesięcy. Akcesoria bambusowe doceniają osoby preferujące ekologiczne dodatki. W trakcie uprawy tych roślin nie wykorzystuje się pestycydów ani chemicznych środków, ponieważ nie są one narażone na ataki patogenów czy szkodników.

Tkaniny użyte do szycia koców bambusowych są biodegradowalne, dzięki czemu nie niszczą środowiska naturalnego. Producentem oferującym podobne wyroby jest Lullalove. Artykuły, jakie posiada, są do nabycia w przedsiębiorstwie Kamar. Jest to sklep kierujący ofertę do rodziców, którzy zwracają uwagę na jakość nabywanych akcesoriów. Kocyki bambusowe nie rozciągają się, nie blakną ani nie mechacą nawet po wielu praniach, a ponadto odznaczają się właściwościami hipoalergicznymi i antybakteryjnymi.


Autor:

Eliza Mazur


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.