Prawo obejmujące wspólnotę mieszkaniową - gdzie szukać pomocy w Głogowie?


Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

WWW: https://kancelariarostocki.pl/

Telefon: 512 121 253

Miejscowość: Wrocław

Adres: Piłsudskiego 18

Kod pocztowy: 50-033

Utworzono: 2023-02-20

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Prawo mieszkaniowe dotyczy w takim samym stopniu jednostki administracyjne, jak i osoby zajmujące lokale spółdzielcze lub wspólnotowe. W przypadku problemów z porozumieniem się w sposób polubowny bądź też nagminnym łamaniem zapisów legislacyjnych przez którąkolwiek ze stron nierzadko zachodzi konieczność zwrócenia się o pomoc do odpowiedniej instancji z zewnątrz. Wówczas należy postarać się o wsparcie prawnicze. 

Ogłaszająca się na stronie internetowej kancelariarostocki.pl grupa adwokatów świadczy zróżnicowany zakres działań w ramach swojej pracy. Prowadzą obsługę osób prywatnych, przedstawicieli biznesowych oraz instytucji. W ich gestii jest przede wszystkim ochrona interesów klienta. W sytuacji, gdy zgłaszający prosi o poradę prawną w sporze pomiędzy nim a administracją spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej, prawnicy wykonują określone czynności, których celem jest przygotowanie zgodnej z zapisem legislacyjnym linii postępowania i uzyskanie rezultatu satysfakcjonującego dla petenta.

Jeżeli to osoba zgłaszająca się do kancelarii jest pozwanym, adwokat stara się doprowadzić do polubownego rozwiązania sporu. Toczy w imieniu klienta rozmowy mediacyjne, reprezentuje go też, o ile jest taka konieczność, również przed sądem podczas rozprawy. 

W przypadku, gdy zlecającym jest spółdzielnia, adwokaci działają w podobny sposób, traktując priorytetowo zabezpieczenie interesu instytucji. Świadczą także pomoc w codziennej pracy, proponując obsługę prawną dostępną od ręki, w tym kontrolę najważniejszych aspektów, jeśli chodzi o realizowanie wytycznych zawartych w polskim prawie. Każda wspólnota mieszkaniowa z terenu Głogowa i okolic może zlecić między innymi przeprowadzenie kontroli ważności dokumentacji. Takie zadania przyjmują pracownicy wspomnianej kancelarii. Udając się na ulicę Jana Matejki 14/19, można przedstawić na miejscu swoją sytuację, prosząc o konkretną poradę.

Kadra świadcząca pomoc prawną zastrzega sobie, że w pierwszej kolejności przyjmuje osoby, które dokonały wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty (telefonicznie, za pośrednictwem wiadomości e-mail lub osobiście). Nie udziela też odpowiedzi na zapytania przesyłane online, jeśli przedstawiona sprawa wymaga przedłożenia dodatkowych informacji lub po ich weryfikacji okazuje się, że dane od klienta są sfałszowane.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Hexssl

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.