Skup złota warszawa

Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"

WWW: http://kantormarymont.pl/

Telefon: (22) 833 66 58

Miejscowość: Warszwa

Adres: Słowackiego 45

Kod pocztowy: 01-690

Utworzono: 2020-10-01

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Złoto to jeden z metali szlachetnych, którego wartość wciąż utrzymuje się na stabilnym, wysokim poziomie, co sprawia, że jego sprzedaż może okazać się wyjątkowo opłacalna. Dobrym wyborem dla każdego, kto ceni najwyższą jakość usług, jest skorzystanie z oferty Kantoru Wymiany Walut „Marymont”. Firma prowadzi skup złota. W siedzibie w Warszawie pracują wysoko wykwalifikowani eksperci, którzy szybko i rzetelnie wycenią każdy wyrób jubilerski.

Co podlega wycenie?

Do kantoru można przynieść różnego typu przedmioty. Przedsiębiorstwo jest zainteresowane biżuterią złotą, srebrną, brylantami oraz innymi kamieniami szlachetnymi. Poza tym przyjmowane są równie przedmioty zniszczone, nawet w znacznym stopniu, np. uszkodzone zegarki, połamane broszki czy zerwane łańcuszki. W takim przypadku przedmiot klasyfikuje się jako złom i zostanie przetopiony. Osoby posiadające stare monety lub sztabki złota także mogą je sprzedać w kantorze.

Jak wygląda wycena?

Eksperci korzystają tylko i wyłącznie z najwyższej jakości sprzętu, między innymi mikroskopów, czułych wag oraz analizatorów spektralnych, które pozwalają na dokonanie fachowej ekspertyzy. Podczas wyceny pracownicy kantoru biorą pod uwagę nie tylko wagę, ale i potencjał sprzedażowy danego przedmiotu. Biżuteria w dobrym stanie może trafić do lombardu bez przetapiania, więc jej wartość będzie większa. Należy podkreślić, że wycena jest darmowa i niezobowiązująca. Każdy konsument ma czas na zastanowienie i podjęcie decyzji. Sama procedura sprzedażowa jest zgodna z obowiązującym prawem.

Zastaw

Osoby, które potrzebują szybko gotówki, mogą skorzystać z usług lombardu, który przyjmuje pod zastaw wyroby jubilerskie, sprzęt AGD, RTV, komputery, laptopy i wiele innych. Istnieje również możliwość uzyskania pożyczki zabezpieczonej samochodem lub nieruchomością. Pożyczkobiorcy nie muszą dopełniać żadnych dodatkowych formalności. Firma gwarantuje dyskrecję.

Warto odwiedzić stronę internetową przedsiębiorstwa i poznać szczegóły oferty. Niezbędne informacje można również uzyskać bezpośrednio w siedzibie kantoru.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.