Gdzie można wykonać botoks w Poznaniu?


Klinika Złotowska dr Kubasik

WWW: https://klinikazlotowska.pl/

Telefon: 607229933

Miejscowość: Poznań

Adres: Złotowska 63

Kod pocztowy: 60-189

Utworzono: 2022-07-12

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Wszelkie zabiegi medycyny estetycznej są dziś coraz bardziej popularne. Jest to związane z ich coraz lepszą jakością i efektywnością, ale też coraz większym zapotrzebowaniem na nie - wszak społeczeństwo starzeje się, a także coraz bardziej tyje, a właśnie odmładzanie i odchudzanie to dwa najważniejsze cele tej dziedziny. Jednocześnie kanon piękna jest jasny - trzeba wyglądać młodo, smukło i ogólnie nieskazitelnie. Zabiegi, które w dodatku są coraz bardziej dostępne, pozwalają wielu osobom pozbyć się kompleksów i na przykład walczyć z oznakami upływającego czasu. Dzięki dostępnym procedurom osoba, która tego nie chce, wcale nie musi wyglądać na swój wiek - nie mówiąc już o przedwczesnym starzeniu.

Do wyboru jest wiele metod odmładzania, które stosuje się między innymi w zależności od pożądanych efektów oraz stopnia zaawansowania zmian. Jeśli skóra nadal wygląda młodo i chce się jedynie utrzymać ten stan, można wykonać na przykład osocze bogatopłytkowe czy mezoterapię - oczywiście zabiegi te trzeba co jakiś czas powtarzać. Te osoby zaś, które zauważają już na swojej skórze zmarszczki, mogą zdecydować się między innymi na ich wypełnienie. Jedną z chętniej wybieranych opcji jest botoks, który ma liczne zalety, jakimi inne metody nie mogą się pochwalić. Jest to między innymi łatwość i szybkość zabiegu - zajmuje on nie więcej niż 15 minut i jest bezbolesny. Na uwagę zasługuje też fakt, że jego efekty utrzymują się określony czas. Można zatem zdecydować, czy chce się przy nim pozostać, czy też poszuka się innej metody bądź wybierze naturalny wygląd.

Zdecydowanie jednak najważniejszą zaletą ostrzykiwania twarzy toksyną botulinową jest fakt, że wpływa to nie tylko na usunięcie istniejących zmarszczek poprzez ich wypełnienie, ale też zapobiega pojawianiu się kolejnych zmian - oczywiście przez kilka miesięcy. Wynika to z faktu, że toksyna lekko paraliżuje mięśnie mimiczne, a to ich skurcze są odpowiedzialne za pojawianie się brzydkich linii i bruzd w obszarach takich jak czoło, okolice ust i oczu.

By jednak mieć pewność, że będzie się zadowolonym z efektów tego zabiegu, trzeba dobrze wybrać miejsce jego wykonania - nierzadko spotykane są skutki uboczne w postaci deformowania rysów twarzy. Botoks w Poznaniu można wykonać w Klinice Złotowskiej, która wykonuje go na wielu pacjentach, praktycznie każdego dnia.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.