Kot brytyjski niebieski - przyjazny elegant


Koci Całus

WWW: https://kocicalus.pl

Telefon: 663641401

Miejscowość: Chrząstawa Wielka

Adres:

Kod pocztowy: 55-033

Utworzono: 2022-12-21

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Choć rasowe koty często wydają się wyniosłe i niedostępne, zwykle tak nie jest, a na pewno nie jeśli chodzi o koty brytyjskie. Te piękne zwierzęta są bardzo chętnie wybierane przez osoby decydujące się na zakup rasowego zwierzęcia. Trudno się  temu dziwić, gdyż nie tylko świetnie wyglądają, ale też mają wiele zalet.

Poszukując dla siebie kota, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że poszczególne rasy różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale też licznymi cechami. Dotyczy to między innymi cech charakteru, czyli usposobienia, ale też podatności na choroby. Koty brytyjskie pod tym względem prezentują się dobrze, gdyż są przyjazne oraz niekłopotliwe - zarówno jeśli chodzi o ich zachowanie i potrzeby, jak i zdrowie. Na pewno zatem warto wybrać takie zwierzę na przykład wtedy, gdy poszukuje się prawdziwego przyjaciela, ale i wtedy, gdy nie można poświęcać swojemu pupilowi bardzo wiele uwagi ze względu na prowadzony tryb życia. Kotki pozyskane z dobrej hodowli będą ułożone, zatem odpada problem z ich wychowywaniem, zwłaszcza gdy chodzi o naukę korzystania z kuwety, a także nie są chorowite. Ma to znaczenie nie tylko dla czasu i budżetu właściciela, ale i dla samego zwierzaka, jest bowiem w dobrej formie, pełen energii i widocznie zdrowy.

Oczywiście ważną cechą kotów tej rasy, a dla wielu osób nawet najważniejszym powodem, dla którego są one wybierane, jest ich wygląd. Kot brytyjski niebieski wygląda fantastycznie, niezwykle elegancko, na co ma wpływ nie tylko charakterystyczne zabarwienie jego pięknego, miłego futerka, ale też budowa ciała. Jest to zatem wybór nawet częstszy niż w przypadku uchodzących za najpiękniejsze kotów perskich, tym bardziej że te drugie wymagają sporo pielęgnacji - częstego wyczesywania futerka.

Ogromną zaletą jest też spokojne usposobienie kotów brytyjskich, co szczególnie docenią mieszkańcy bloków. Przedstawicieli innych ras może roznosić energia, zwłaszcza w młodym wieku, przez co sieją prawdziwe zniszczenie. Kociaki brytyjskie, jak można przeczytać na stronie kocicalus.pl, są zrównoważone i raczej nie uciekają się do nieprzewidywalnego zachowania, nie skaczą też na wysokości ani nie niszczą mebli. W dodatku świetnie socjalizują się z innymi zwierzętami domowymi - kotami czy psami. Można zatem nie obawiać się walk i konfliktów, które także sprzyjają niszczeniu przedmiotów.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Hexssl

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.