Wynajem autokarów Poznań

Leon Travel - wynajem autokarów

WWW: https://leontravel.pl/

Telefon: 600 370 318

Miejscowość: Poznań

Adres: Wieruszowska 10

Kod pocztowy: 60-101

Utworzono: 2019-12-23

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Decydując się na organizację przewozu autobusowego dla zorganizowanej grupy osób, należy wziąć pod uwagę szereg czynników, które zapewnią najwyższe bezpieczeństwo i maksymalne poczucie komfortu. Dlatego warto wybierać firmy, cieszące się bardzo wysokim uznaniem ze strony zadowolonych klientów, którzy doceniają wysokie standardy usług. Korzystając z oferty przewoźnika, dysponującego doskonałej jakości pojazdami, każda podróż upłynie w miłej atmosferze. 

Wszystkie powyższe atuty wyróżniają firmę Leon Travel, która proponuje wynajem autokarów w Poznaniu. Klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny oraz ponadprzeciętną wygodę. Pomocny personel zadba o każdy szczegół i dostosuje warunki podróży do indywidualnych oczekiwań. Uczestnicy wycieczek mogą wybrać spośród pojazdów renomowanych marek:

  • ISUZU 
  • Man  
  • Neoplan 
  • SCANIA 

Do dyspozycji klientów oddano autokary przeznaczone do przewozu od trzydziestu do pięćdziesięciu osób. To idealne rozwiązanie na wyjazd służbowy, szkolną wycieczkę, a nawet podróż za granicę. Każdy pojazd przeszedł testy i przeglądy w autoryzowanych serwisach. Na szczególną uwagę zasługuje długa lista udogodnień, które sprawią, że droga zawsze będzie przyjemnym doświadczeniem. Na pokładach zainstalowano klimatyzację, toaletę, telewizor, a także bardzo wygodne fotele. Nie ulega wątpliwości, że personel dołożył wszelkich starań, aby idealnie zadbać o jakość usługi.

Niekwestionowanym atutem wynajmu autokarów w Poznaniu jest profesjonalizm kierowców, którzy ukończyli wiele specjalistycznych kursów i szkoleń, aby zapewnić podróżnym najwyższe bezpieczeństwo. Dzięki temu zarówno daleki wyjazd zagraniczny, jak i krótka wycieczka nie stanowi żadnego wyzwania. Szeroki wachlarz usług doceniło już wielu powracających klientów. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia oraz fachowa wiedza na temat branży transportowej pozwoliła opracować doskonały plan rozwoju przedsiębiorstwa. Wszystko po to, aby każdego dnia realizować przejazdy do przeróżnych zakątków Polski i Europy. To znakomita propozycja dla najbardziej wymagających.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.