Producent mebli


LIMBA

WWW: https://www.limba.com.pl/

Telefon: +48 32 677 16 92

Miejscowość: Poręba

Adres: Górnośląska 11

Kod pocztowy: 42-480

Utworzono: 2021-09-09

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Recepcja jest przestrzenią, w której klient po raz pierwszy spotyka się z przedstawicielem danego obiektu, takiego jak kancelaria adwokacka, hotel, salon fryzjerski czy gabinet lekarski. Na jej odbiór wpływa kilka czynników, a mowa tu o dominującej kolorystyce czy zastosowanym oświetleniu tworzącym odpowiedni klimat. Właściwie zaprojektowane pomieszczenia wywierają pozytywne wrażenie na odbiorcach i zachęcają do zapoznania się z usługami lub produktami przedsiębiorstwa.  Jest to jeden z ważniejszych powodów, dla których projektowanie recepcji powinno być dokładnie przemyślane.

W tym przypadku podstawą wyposażenia są meble wykorzystywane przez pracowników oraz gości lub klientów. Powinny być one możliwie jak najtrwalsze tak, by częste użytkowanie nie wiązało się z ryzykiem powstawania zniszczeń na powierzchni. Najważniejszy jest materiał użyty do produkcji. Z reguły jest to drewno barwione na dowolne odcienie, które bez trudu wkomponowuje się w każdy styl aranżacyjny. Niektórzy wybierają też elementy z tworzywa sztucznego oraz szkła, które wygląda elegancko i nie przytłacza przestrzeni swoją obecnością.

Centralnym punktem każdej recepcji jest lada przy której są przyjmowane przybyłe osoby. Powinna mieć ona odpowiednią wysokość i przestrzeń, dzięki której stawianie na jej powierzchni komputerów, folderów reklamowych czy ulotek nie będzie problematyczne. Producent takich mebli na Śląsku prowadzi stronę limba.com.pl, na której udostępnia swoje wyroby.

Lady zamawiane przez klientów przyjmują z reguły kształt litery „L” oraz „U”  i odznaczają się niepodatnością na zniszczenia. Wszystkie meble zaprezentowane w katalogu są łatwe w czyszczeniu, co w miejscach, takich jak recepcje, jest bardzo ważne. Do wyboru jest całe mnóstwo rozmiarów oraz kolorów lad, które wyposażono w praktyczne półki do przechowywania dokumentów lub różnych drobiazgów. Poza ladami warto zwrócić uwagę także na kanapy, krzesła, fotele i inne siedziska zwiększające komfort gości podczas oczekiwania na wizytę u lekarza, prawnika czy innego specjalisty.


Autor:

Marek Zając


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Netpaka.eu

Salon mebli MAKAO

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.