https://luppopuppo.pl/ - Żłobek niepubliczny Wrocław Psie Pole


LUPU s.c.

WWW: https://luppopuppo.pl/

Telefon: +48 605 951 060

Miejscowość: Wrocław

Adres: Słonimskiego 1

Kod pocztowy: 50-304

Utworzono: 2019-09-03

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Obecnie rodzice małych dzieci, których wiek nie pozwala im jeszcze rozpocząć edukacji przedszkolnej (mowa tu głównie o maluchach mających od sześciu miesięcy do lat trzech), muszą szukać dla nich dziennej opieki w innych formach. Mogą zdecydować się na urlop wychowawczy, opłacenie prywatnej opiekunki, czy też posłanie szkraba do żłobka.

Ostatnia opcja jest jedną z najczęściej wybieranych. Niesie ona bowiem za sobą liczne zalety. Po pierwsze, pozwala dziecku rozwijać się w grupie rówieśniczej. Po drugie, daje rodzicom poczucie bezpieczeństwa i spokój o to, że ich pociechy przebywają w rękach wykwalifikowanych opiekunek, które przyjmują dzieci w miejscu sprawdzonym i przystosowanym do potrzeb najmłodszych. 

Bardzo chwalonym miejscem tego rodzaju jest żłobek niepubliczny zlokalizowany we Wrocławiu na Psim Polu, Luppo Puppo. To niezwykle nowoczesna placówka, która spełnia wszystkie standardy i wymogi obowiązujące aktualnie w przypadku opieki nad małymi dziećmi.

Maluszki przebywają w zadbanych, nowocześnie wyposażonych salach, które swoim wystrojem zachęcają je do wspólnej zabawy i odpoczynku. To, co wyróżnia ten żłobek na tle innych, to także bardzo bogata oferta zajęć, w których maluszki mają sposobność uczestniczyć. Są to następujące aktywności:

  • zajęcia z języka angielskiego,
  • zajęcia ogólnorozwojowe,
  • zajęcia sportowe (gry z piłką i inne aktywności),
  • zajęcia taneczne,
  • zajęcia gimnastyczne,
  • rytmika,
  • koło plastyczne,
  • koło muzyczne,
  • koło przyrodnicze.

Podopieczni placówki mają także zapewnione dobrze zbilansowane i pożywne posiłki. Opiekunki dbają, by maluchy jadły zdrowo i regularnie. Ze względu na to, że jest to żłobek niepubliczny, rodzice zobowiązani są do płacenia miesięcznego czesnego i opłacania posiłków. Dzienna stawka za wyżywienie to około trzynastu złotych. Należy także wnieść jednorazową opłatę przy zapisie dziecka. Jest to tak zwane wpisowe, w kwocie pięciuset złotych. Wszelkie informacje teoretyczne i praktyczne można pozyskiwać bezpośrednio od osób pracujących w tym miejscu.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Hexssl

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.