Czy warto wykonać zabieg Geneo Pollogen?


Magdalena Maluje

WWW: https://magdalenamaluje.pl/

Telefon: 696 807 810

Miejscowość: Koszalin

Adres: Wąwozowa 28

Kod pocztowy: 75-399

Utworzono: 2023-05-22

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Obecnie w salonach kosmetycznych można wykonać wiele różnych zabiegów przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Ich zadaniem jest poprawa wyglądu skóry, odmłodzenie twarzy, zniwelowanie rozmaitych niedoskonałości. Aby mieć pewność, że procedura będzie przeprowadzona poprawnie, warto zawsze wybierać renomowane firmy, które korzystają z zaawansowanego sprzętu, profesjonalnych preparatów pielęgnacyjnych oraz produktów higienicznych jednorazowego użytku. Świetną opcją jest skorzystanie z usług salonu Magdalena Maluje. Podmiot działa w branży od lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów.

Wśród chętnie wybieranych zabiegów znajduje się Geneo Pollogen. Kosmetyczka wykonuje masaż twarzy specjalnym urządzeniem, które pobudza pracę skóry, sprawia, że jest bardziej dotleniona. W głowicy znajdują się kapsułka oraz żel zawierający dużą ilość składników odżywczych. Tworzą one mikropęcherzyki z dwutlenkiem węgla, które po chwili pękają na powierzchni, co umożliwia usunięcie martwego naskórka. Procedura sprawia, że do twarzy napływa krew z wysoką zawartością tlenu, zwiększa się jej przepływ w naczyniach włosowatych i przyspiesza metabolizm komórek. Dzięki temu skóra o wiele lepiej absorbuje specjalistyczny preparat. Mieszanka jest dobierana do indywidualnych potrzeb. Różne środki zawierają składniki, które mogą pomóc w nawilżeniu skóry, poprawić jej jędrność, zmniejszyć widoczność porów, przebarwień czy spłycić zmarszczki. Warto zaznaczyć, że aby uzyskać najlepszy rezultat, powinno się wykonać serię kilku zabiegów. Dokładną liczbę wizyt ustala kosmetyczka.

Zabieg składa się z trzech etapów:

  • dotlenienie – zastosowanie kapsułek z kwasem cytrynowym i wodorowęglanem sodu, który powoduje powstawanie bąbelków,

  • złuszczanie – uwolnienie z substancji mikrogranulek złuszczających warstwę rogową i oczyszczających naskórek,

  • wchłanianie – podanie preparatów zawierających odżywcze składniki (kwas azelainowy, hialuronowy, retinol)

Na samym końcu należy podkreślić, że zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jest bezbolesny oraz szybki. Może być przeprowadzony na każdym rodzaju skóry. Przeciwwskazaniem są natomiast aktywna opryszczka, zaburzenia krążenia, choroby nowotworowe skóry, ciąża i karmienie piersią czy poważne uszkodzenia skóry. Dokładne informacje na ten temat klient uzyska podczas konsultacji.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Maro Tur

Orthosport

Orion Dental

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.