Zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy w Szczecinie - cena i inne informacje


MASI dr Mariusz Domagalski

WWW: https://masi.com.pl

Telefon: 534 224 229

Miejscowość: Szczecin

Adres: Wielka Odrzańska 30

Kod pocztowy: 70-535

Utworzono: 2022-11-27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Różne zabiegi medycyny estetycznej wykorzystują rozmaite procedury i działania, a także substancje. Są to na przykład gazy, jak tlen czy dwutlenek węgla, silnie skoncentrowane preparaty odżywcze, stosowane w ramach mezoterapii, toksyna botulinowa czy kwas hialuronowy. Ten ostatni jest stosowany szczególnie często, gdyż przydaje się w przypadku różnego rodzaju zabiegów. Za jego pomocą można odmładzać, powiększać i modelować. Jakie konkretnie efekty oferuje i dlaczego warto zdecydować się na takie usługi, a także co trzeba na ich temat wiedzieć?

Jednym z ważniejszych faktów na temat tej substancji jest informacja, że jej działanie jest czasowe. Bez względu więc na to, czy ktoś decyduje się na powiększanie ust kwasem hialuronowym, wypełnianie zmarszczek, czy korektę nosa, musi liczyć się z tym, że efekt utrzyma się około kilku miesięcy. Jest to związane z faktem, że kwas zostaje wchłonięty przez organizm. Dla osób poddających się tym zabiegom nie jest to jednak problem, a wręcz przeciwnie. Powiększanie ust czy korekta nosa wiążą się z uzyskaniem nowego wyglądu i zawsze istnieje ryzyko, że efekt będzie daleki od oczekiwań czy po prostu wyobrażenia okażą się inne. W przypadku operacji jest to wielkie ryzyko, zwłaszcza że jest ona kosztowna. Gdy chodzi o zabieg z kwasem, można po prostu, w razie niezadowolenia z zabiegu, nie ponawiać go gdy jego efekty znikną. Kiedy zaś chce się stale mieć nowy wygląd, nie jest to problem, gdyż procedura zajmuje mało czasu. Problemem nie jest także cena zabiegów wykorzystujących kwas hialuronowy, w Szczecinie na przykład, w klinice MASI, koszty takich procedur są niewygórowane.

Kolejnym ważnym powodem, dla którego substancja ta jest chętnie wybierana, do różnych zastosowań, jest nawilżanie skóry zapewniane przez kwas. Substancja ta wiąże w skórze cząsteczki wody. Nie tylko dzięki temu gwarantuje skórze silne nawilżenie, ale też w ten sposób chroni ją przed starzeniem, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku wypełniania zmarszczek. Zadowolone będą też osoby decydujące się na powiększenie ust, gdyż skórze warg brakuje naturalnego nawilżenia, czego jednym ze skutków jest dość szybkie starzenie się okolic ust.

Warto też wiedzieć o tym, że kwas hialuronowy daje wielkie możliwości w zakresie modelowania twarzy, na przykład w ramach wolumetrii. Za jego pomocą można wypełniać zmarszczki, a także ubytki tkanek, eliminując tzw. dolinę łez czy zapadnięte policzki.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Maro Tur

Orthosport

Orion Dental

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.