Cyklinowanie - sposób na odnowienie starych parkietów


MASTER Parkiet

WWW: https://www.masterparkiet.com.pl/

Telefon: 509 358 604

Miejscowość: Warszawa

Adres: Adama Mickiewicza 65

Kod pocztowy: 01-625

Utworzono: 2019-08-03

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Parkiet kojarzy się z elegancją, klasycznym wykończeniem i połyskiem, czyli – krótko mówiąc – sprawia zdecydowanie pozytywne wrażenie. Owszem, przez pierwszych kilka lat wygląda i spisuje się znakomicie, jednak niestety wraz z biegiem czasu coraz bardziej się zużywa, ściera i po prostu niszczy, w rezultacie czego przestaje się prezentować tak atrakcyjnie. Na szczęście można go skutecznie przywrócić do stanu świetności, na co pozwala cyklinowanie.

Nie bez przyczyny parkiet jest tak często wybieranym materiałem do wykończenia podłóg. Jego naturalny, połyskujący design doskonale wpisuje się w założenia estetycznie klasycznie zaprojektowanych pomieszczeń. Dzięki temu z powodzeniem wykorzystuje się go w domach, mieszkaniach, biurach czy urzędach. Przemawia za nim również wieloletnia trwałość i wytrzymałość na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, ponieważ nawet pomimo intensywnej eksploatacji może służyć przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat.

Co oczywiste, po upływie kilku lat nawet najlepszy parkiet nie będzie wyglądał tak jak od razu po ułożeniu. To zupełnie zrozumiałe, jeśli weźmie się pod uwagę intensywność użytkowania podłogi w danym pomieszczeniu. W efekcie zaczyna ona tracić swój pierwotny blask, a na powierzchni pojawiają się pierwsze rysy. Dlatego w zależności od stanu parkietu powinno się go odnawiać co 5-10 lat albo i częściej, o ile jest taka potrzeba. Oczekiwany rezultat można uzyskać poprzez cyklinowanie, które polega na zeszlifowaniu, wygładzeniu, polerowaniu i lakierowaniu powierzchni. Po prawidłowym wykonaniu tych prac podłoga wygląda jak nowa i ponownie zachwyca zarówno mieszkańców lub użytkowników danej przestrzeni, jak i gości.

Cyklinowanie parkietów w Warszawie oferuje firma masterparkiet.com.pl. Warto jej powierzyć to zadanie, ponieważ zatrudnia fachowców doświadczonych w realizacji takich i podobnych zleceń. Pracownicy przedsiębiorstwa dysponują profesjonalnym sprzętem i posiadają specjalistyczną wiedzę na temat cyklinowania podłóg, dzięki czemu mogą zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.