Gdzie wykonać prywatnie echo serca w Gdyni?


"MEDAMI" Teresa Derebecka

WWW: https://medami.pl/

Telefon: 515 151 993

Miejscowość: Gdynia

Adres: Starowiejska 45

Kod pocztowy: 81-363

Utworzono: 2022-11-01

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Współczesny tryb życia wielu osób sprzyja zwiększonej zachorowalności, zwłaszcza na schorzenia układu sercowo-krążeniowego. Stres, złe nawyki żywieniowe, brak ruchu czy też spuścizna genowa sprawiają, że coraz większy odsetek chorych w szpitalach stanowią pacjenci leczeni właśnie na oddziałach kardiologicznych. Niewydolność serca lub zator wywołany zalegającymi w naczyniach krwionośnych złogami mogą w krótkim czasie doprowadzić do poważnego uszczerbku na zdrowiu bądź nawet do śmierci.

Aby uniknąć najgorszego, warto jak najwcześniej wdrożyć odpowiednie działania profilaktyczne. Kluczowe są zmiany w jadłospisie i planie dnia. Należy zmodyfikować dietę, wprowadzając do posiłków więcej zdrowych produktów, a unikając dań zawierających dużo soli, tłuszczu i węglowodanów. Aby ograniczyć masę ciała, trzeba rozpocząć regularne ćwiczenia. Otyłość sprzyja problemom z sercem, dlatego już nawet niewielka aktywność fizyczna może mieć znaczenie.

Choroby układu krążenia mogą przez lata przebiegać w ukryciu. Aby wykluczyć ryzyko zawału lub udaru, warto regularnie się badać. Skierowanie zwyczajowo wydaje lekarz rodzinny, jednak na wizytę u kardiologa zwykle trzeba długo czekać.. Szybszy dostęp do zaplecza diagnostycznego daje skorzystanie z oferty placówki prywatnej. Badania takie jak EKG czy echo serca można wykonać w Gdyni, rezerwując wizytę w MEDAMI Centrum Usług Pielęgniarskich i Poradni Leczenia Ran, która działa przy ul. Stefana Batorego 7/u1.

Usługi są płatne, a z cennikiem można zapoznać się w sieci. Gabinety lekarzy znajdują się w dobrze skomunikowanej części miasta, nie ma więc problemu z dojazdem, nawet jeśli chory i jego opiekun wybiorą miejski autobus lub tramwaj. W centrum przyjmowani są także pacjenci z Gdańska i Sopotu. Nie ma zasady rejonizacji. Oprócz leczenia i opieki pozabiegowej oraz pooperacyjnej placówka prowadzi również kampanie informacyjne, działając wspólnie z lokalnymi fundacjami. Wiele informacji dotyczących chorób i sposobu ich leczenia publikowane jest online. Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

APE-LP

Seaside Beauty Instytut Urody

PMLOG PIOTR BORKOWSKI-ZIELIŃSKI

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.