Czy skałki wspinaczkowe nadają się dla dzieci?


Metal-Place

WWW: https://metal-place.pl

Telefon: 506 496 111

Miejscowość: Żuromin

Adres: Mickiewicza 14

Kod pocztowy: 09-300

Utworzono: 2023-02-10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Wspinaczka to aktywująca sporo grup mięśni aktywność fizyczna, którą można uprawiać zarówno na świeżym powietrzu, jak i w odpowiednio wysokich i wyposażonych w specjalne ścianki pomieszczeniach zamkniętych. Choć takiej formie rozrywki najczęściej oddają się osoby dorosłe, próby wspinania się mogą podjąć nawet kilkulatki. To świetny sposób na wyćwiczenie równowagi, motoryki ciała, a nawet możliwość pokonania lęku przed wysokością. 

Elementy, po których mogą wspinać się maluchy, powinny znajdować się na każdym placu zabaw. Zapewniają sporo frajdy i emocji, a także pozwalają na poprawę kondycji fizycznej dziecka. Mowa tutaj oczywiście o niewysokich konstrukcjach, wykonanych z wysokojakościowych, certyfikowanych materiałów, posadowionych na stabilnym podłożu, najlepiej wyłożonym piaskiem lub amortyzującą upadki nawierzchnią z gumy. Skałki wspinaczkowe dla najmłodszych to jedna z propozycji, jakie udostępnia dla swoich klientów kadra firmy Metal Place – Producent placów zabaw dla dzieci.

Oferta obejmuje też szeroki wybór przejść oraz elementów składających się na cieszące się sporą popularnością małpie gaje. Odwiedzając stronę dostawcy, można zamówić zarówno pojedyncze konstrukcje, jak i wieloczęściowe zestawy, w zależności od potrzeb, posiadanego budżetu oraz tego, jak duża jest przestrzeń przeznaczona do zagospodarowania. Pracownicy odpowiedzialni za przyjmowanie i realizację zamówień chętnie świadczą też usługi doradcze.

Firma poleca swoje wyroby jako produkty sprawdzone, bezpieczne, na które producent udziela nawet kilkuletniej gwarancji. Z oferty mogą skorzystać nie tylko przedstawiciele instytucjonalni (żłobki, przedszkola) czy biznesowi (deweloperzy), ale też osoby prywatne. 


Autor:

Justyna Mazur


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.