Ławki betonowe - bez oparcia czy z oparciem?


MetalMix

WWW: https://metalmix.info/

Telefon: 604 348 429

Miejscowość: Wolsztyn

Adres: Bohaterów Bielnika 23

Kod pocztowy: 64-200

Utworzono: 2023-03-11

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Zapotrzebowanie na elementy małej architektury, jakie generują współcześnie spółdzielnie mieszkaniowe, jest bardzo duże. Szczególną uwagę zwraca się na odpowiadającą oczekiwaniom lokatorów ilość miejsc przeznaczonych do odpoczynku. Powinny one znajdować się przede wszystkim przy placach zabaw oraz w pobliżu parkingów. Strategicznie rozmieszczone ławki, kosze na śmieci czy stojaki na rowery ułatwiają codzienną logistykę osób poruszających się pieszo, transportem dwu i czterokołowym, także rodziców z małymi dziećmi. 

Firma MetalMix Krzysztof Szyper to ceniony w Polsce producent i dystrybutor elementów małej architektury, oferujący szeroki wybór wysokojakościowych wyrobów w przystępnych cenach. Kadra zajmująca się realizacją zamówień zaprasza do kontaktu przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych, zainteresowanych nabyciem potrzebnego wyposażenia przestrzennego. W sprzedaży dostępne są między innymi ławki betonowe bez oparcia i z oparciem. Dzięki temu dostawca stara się załagodzić odwieczny problem, jaki model jest bardziej funkcjonalny. Zachęca do zakupu obu rodzajów i wkomponowania ich w krajobraz tak, by całość prezentowała się stylowo i estetycznie.

Firma dostarcza zamówiony towar na terenie całego kraju. Poleca się jako pomoc przy aranżacji nowopowstałych osiedli, stref wypoczynkowych oraz innych przestrzeni ogólnodostępnych, administrowanych przez osoby prywatne, przedstawicieli biznesowych oraz instytucje publiczne. Oferowane wsparcie obejmuje także doradztwo. Przedstawione na stronie dostawcy akcesoria są zgodne z obowiązującymi wymogami jakości, do ich produkcji wykorzystuje się materiał cechujący się nie tylko odpowiednim wyglądem, ale też wytrzymałością, zwłaszcza na zmienne warunki atmosferyczne. Sprawia to, że wspomniane ławki oraz inne elementy przestrzenne będą służyć przez wiele sezonów. 

Kadra realizatora dowozi towar utrzymany w neutralnej kolorystyce, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zakup po odbiorze mógł zostać spersonalizowany. Dzięki przeprowadzonej przez producenta impregnacji części drewnianych i metalowych są one odpowiednio zabezpieczone i można je pomalować na wybrany odcień. Wpływa to na ogólną estetykę. Ławki, znaczniki czy inne elementy wówczas ładnie komponują się z otoczeniem, a także są lepiej widoczne, co wpływa na ich użyteczność. 


Autor:

Eliza Mazur


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.