Serwis drukarek Pruszków


MFP Service S.C.

WWW: https://mfpservice.pl/

Telefon: +48 22 4971354

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wólczyńska 133

Kod pocztowy: 01-919

Utworzono: 2020-03-08

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Profesjonalna firma oferująca usługi serwisowe urządzeń, takich jak drukarki, skanery, czy inny sprzęt, używany w domach prywatnych oraz firmach i instytucjach publicznych często zawęża swoje działania tylko do pewnego obszaru, bojąc się, że zwiększenie ich strefy pracy będzie negatywnie oddziaływać na kwestię jakości wykonywanych usług, czy nawet problem logistyczny z dojazdem klienta do serwisu, czy serwisanta do klienta. 

Z jednej strony jest to postępowanie słuszne, gdyż serwis w ten sposób dba o najwyższą jakość usług oraz, co jest także istotne, o optymalną eksploatację czasu pracy swoich pracowników. Z drugiej strony jest to kłopotliwe w przypadku, gdy w mniejszych miejscowościach tego typu usługi zostają w ten sposób niejako zablokowane, a skorzystanie z serwisu naprawczego jawi się klientowi jako wielka operacja.

Działający głównie na terenie Warszawy serwis mfpservice.pl prowadzi swoje usługi w ten sposób, że serwis drukarek obejmuje także podległy Pruszków, czy dalsze okolice stolicy. Operując na rozszerzonym terenie, nie tylko zapewnia profesjonalne serwisowanie i działania naprawcze, ale także doradztwo oraz sprzęt zastępczy podczas naprawy. Czy przez to cena za usługę została podniesiona? Nic z tych rzeczy!

Wspomniany serwis nie tylko ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę, którą wykorzystują jego pracownicy podczas pracy, ale oferuje także przystępne ceny za swoje usługi. Dzięki temu zarówno długofalowa współpraca, w przypadku, gdy istnieje zapotrzebowanie na serwisanta urządzeń elektronicznych w dużej firmie, jak i wtedy, gdy jest się klientem indywidualnym, mogą okazać się bardzo korzystne finansowo.

Nawet wymiana tonera, czy innej części, w zasadzie nieskomplikowana, jeśli mamy do czynienia z urządzeniem nowym, niesprawdzonym i dokonujemy na nim amatorskiej naprawy po raz pierwszy, może okazać się ostatnią czynnością w życiu danej maszyny. Wysyp tuszu, który zabrudzi bęben, wkręcenie metalu ze spinacza lub zszywki w trybiki wałków czy inne nieszczęścia mogą wydawać się błahe i dawać nieco złudne wrażenie, że łatwo sobie z nimi poradzić. Nie warto ryzykować. Usunięcie usterki przez doświadczonego serwisanta będzie rozwiązaniem o wiele bezpieczniejszym oraz generującym mniejsze koszty. Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.