Butelka farmaceutyczna - inne zastosowanie

M.GlassProject

WWW: https://www.mglassproject.pl/

Telefon: +48607380627

Miejscowość: Raszyn

Adres: Tenisowa 5

Kod pocztowy: 05-090

Utworzono: 2023-03-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Wymogi dotyczące różnego rodzaju opakowań farmaceutycznych są bardzo rygorystyczne. Warto wykorzystać ten fakt, zwłaszcza jeśli chodzi o szklane butelki. Można w nich z powodzeniem przechowywać nie tylko leki. Mają zastosowanie również w domowej produkcji naturalnych kosmetyków, przygotowywanych na potrzeby własne lub na sprzedaż.

Firma M.GLASS PROJECT OPAKOWANIA FARMACEUTYCZNE działa jako producent oraz dystrybutor asortymentu wykorzystywanego w farmaceutyce. Prowadzona działalność jest zgodna z obowiązującymi normami. Odbiorcami towaru mogą być zakłady zajmujące się wytwarzaniem leków o różnej konsystencji, od płynnej po stałą.

Sztandarowym produktem w ofercie jest butelka farmaceutyczna dostępna w wielu rozmiarach oraz z możliwością personalizacji poprzez wybór odpowiadającego potrzebom klienta wybarwienia. Kadra dostawcy proponuje sprzedaż hurtową z dowozem na terenie całego kraju. Gwarantuje, że transport będzie odpowiednio zabezpieczony na czas przejazdu, a zawartość palet spełni oczekiwania nabywcy.

Firma zajmuje się dystrybucją butelek nie tylko dla branży farmaceutycznej. Możliwości wykorzystania produktu sprawiają, że nadaje się on do użycia również w innych sektorach przemysłowych. Mogą go również z powodzeniem używać osoby prywatne zajmujące się wytwarzaniem mieszanek kosmetycznych, zielarskich lub też zapachowych. Dzięki właściwościom, jakie daje odpowiednio wybarwione szkło, zamknięte wewnątrz butelki wyroby zachowują oczekiwaną strukturę, nie utleniają się, są nadal wartościowe dla użytkowników. 

Dostawca proponuje sprzedaż butelek wraz z pasującymi do konkretnych modeli zamknięciami w postaci korków oraz zakrętek. Istnieje możliwość dokupienia również zakraplaczy.


Autor:

Marek Zając


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.