Flow pack | http://www.modernomundo.pl/

Moderno Mundo Sp.z o.o.

WWW: https://modernomundo.pl/

Telefon: 61 306-77-77

Miejscowość: Gądki

Adres: Firmowa 10

Kod pocztowy: 62-023

Utworzono: 2020-10-05

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Przedsiębiorstwa produkcyjne, które szukają producenta opakowań foliowych, powinny zapoznać się z ofertą Moderno Mundo. Firma specjalizuje się w tworzeniu funkcjonalnych, estetycznych produktów do pakowania, przeznaczonych dla różnych gałęzi przemysłu.

Rozbudowana oferta

Firma sprzedaje najwyższej jakości woreczki wykonane z folii poliamidowej, polietylenowej, polipropylenowej oraz poliestrowej. Dodatkowo przedsiębiorcy mogą skorzystać z usług profesjonalnych grafików. Stworzą oni wzór, który znajdzie się na opakowaniu. Oferta przewiduje wykonanie nadruku fleksograficznego międzywarstwowego lub nawierzchniowego. Wybór metody zależy od grubości i rodzaju materiału, który został wybrany przez klienta.

Dostępna folia

Nowoczesny park maszynowy pozwala na szybką i dokładną realizację zamówienia. Firma może błyskawicznie dostarczyć klientowi laminaty do urządzeń pakujących typu flow pack, termoformujących oraz tray-sealer. Warto zaznaczyć, że rolka folii może być nałożona zarówno na maszyny pionowe, jak i poziome.

Klient może wybrać:

  • folię metalizowaną,

  • folię bezbarwną,

  • folię z nadrukiem.

Należy podkreślić, że wszystkie sprzedawane produkty mają stosowne certyfikaty i atesty, są zgodne z wymogami krajowymi i normami europejskimi. Mogą być stosowane w branży technicznej, spożywczej czy chemicznej.

Każdy klient może zamówić bezpłatny próbnik i sprawdzić, który rodzaj folii będzie odpowiedni dla jego produktów. W razie problemów z wyborem fachowcy pracujący dla firmy mogą doradzić. Przedsiębiorstwo posiada pełną specyfikację techniczną, deklarację zgodności oraz badania na migrację globalną, co z pewnością stanowi ważną informację dla przedsiębiorców szukających folii mającej konkretne cechy.

Poza tym w asortymencie znajdują się funkcjonalne, estetyczne opakowania typu doypack. Klient ma możliwość zakupić woreczki z fałdą dolną czy stabilo z fałdami bocznymi. Każda torebka może zostać wzbogacona o euro zawieszkę, zamknięcie strunowe, wentyl, korek czy nacięcia ułatwiające otwieranie.

Skorzystanie z oferty tego producenta to dobra decyzja.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.