Ławka drewniana biała


MOTYKA MICHAŁ TEAKMEBLE

WWW: https://mebleteak.pl/

Telefon: 667603330

Miejscowość: Leszno

Adres: Czajkowskiego 4

Kod pocztowy: 64-100

Utworzono: 2020-12-21

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Wiele osób nie wyobraża sobie spędzania czasu w domu podczas lata, dlatego szukają one eleganckich mebli ogrodowych. Piękne, niezwykle trwałe i odporne na wiele czynników sprzęty, wykonane z bardzo cenionego na całym świecie drewna teakowego poleca dystrybutor ze strony mebleteak.pl. Jest to firma, która regularnie odwiedza Azję w poszukiwaniu oryginalnych mebli wykonanych z tego rodzaju surowca, aby klienci mogli się przez wiele lat cieszyć zakupionym sprzętem.

Wspomniana firma współpracuje z indonezyjską agencją rządową Perum Perhutani, która jest także właścicielem ogromnych plantacji drzew teakowych. Dba się tam o to, aby nie wycinano drzew młodszych niż 50 lat, a często są to prawie stuletnie okazy, które wykształciły odpowiednią strukturę, mają sporą zawartość naturalnych olejów i żywic. Dopiero drewno pozyskane z tak starych drzew daje gwarancję odporności na wiele czynników, w tym:

  • deszcz, mróz i inne szkodliwe warunki atmosferyczne,
  • rozwój grzybów, glonów i bakterii,
  • uszkodzenia mechaniczne.

Wśród wielu oferowanych mebli ogrodowych jest również elegancka, biała drewniana ławka w stylu angielskim, na której swobodnie mogą usiąść trzy osoby. Jest ona bielona i przecierana, ale dostępna jest również w naturalnym kolorze drewna teakowego. Jest to sprzęt niezwykle solidny, odporny na wiele czynników, mogący być ozdobą każdego ogrodu. Ma ona 150 cm długości, ale dostępna jest również nieco krótsza wersja.

W ofercie firmy można znaleźć mnóstwo innych oryginalnych sprzętów ogrodowych, takich jak eleganckie stoły, krzesła i fotele. Są to przedmioty wykonane bardzo starannie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wszystkie zostały wykonane ręcznie przez najlepszych rzemieślników indonezyjskich. Każdy mebel ma certyfikat wspomnianej już wyżej agencji, co oznacza, że został zrobiony z najwyższej jakości drewna. Są to sprzęty unikatowe, których trudno szukać w zwykłych sklepach. Przedstawiciele firmy jeżdżą do Indonezji w poszukiwaniu manufaktur wykonujących takie przedmioty i starają się, aby każdy klient znalazł to, czego poszukuje. Są to meble na lata, które przetrwają wiele i ciągle będą piękne.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.