Wynajem autobusów • nawrocki.info.pl


NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

WWW: https://nawrocki.info.pl/

Telefon: 667-599-708

Miejscowość: Poznań

Adres: Czarnkowska 7

Kod pocztowy: 60-419

Utworzono: 2018-11-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Chcesz wybrać się z grupą przyjaciół na urlop nad morzem, jednak tylko jedna osoba spośród Was ma prawo jazdy? Jeśli jest Was więcej niż pięcioro, podróż samochodem może być kłopotliwa, wręcz niemożliwa, ponadto taka inwestycja bywa droga. Firma Nawrocki Group zna idealne rozwiązanie tej sytuacji.

W ofercie firmy, znajduje się wynajem autobusów w Poznaniu, które mogą pomieścić określoną liczbę osób. Podróżowanie busem jest zdecydowanie wygodniejsze, niż samochodem, ponieważ możecie podróżować wszyscy razem, ponadto można wynająć autobus razem z kierowcą. Wówczas nikt z Was nie będzie odpowiedzialny za pilnowanie drogi i za skupienie się na jeździe przez całą drogę nad morze. Kierowcy pracujący w firmie posiadają stosowne certyfikaty, które świadczą o dużym doświadczeniu w zawodzie, ale też o umiejętnościach. Kierowcy nie tylko charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, są sympatyczni i towarzyscy, ale przede wszystkim doskonale czują się za kierownicą, umieją podróżować w trudnych warunkach bez najmniejszych kłopotów, ponadto doskonale znają trasę, którą zgodnie ze zleceniem mają podążać. Na stronie internetowej firmy znajdziesz referencje od osób, które wynajmowały autobus od firmy i w związku z tym napisały pozytywną opinię na temat oferty firmy, realizacji usług, ale również na temat floty samochodowej.

Jeśli jesteś ciekawy floty pojazdów, strona internetowa  nawrocki.info.pl pozostaje do Twojej dyspozycji. Dowiesz się tutaj, jakimi autobusami dysponuje firma. Masz dostęp także do galerii, w której możesz obejrzeć zdjęcia autobusu, który będzie wypożyczony na Twoją prośbę. Każdy pojazd jest obszernie opisany na stronie, toteż poznasz wszelkie szczegóły odnośnie wyposażenia, pojemności i innych, wartościowych dla Ciebie parametrów autobusu. Flota pojazdów nie jest jedyną zakładką, którą warto odwiedzić. Warto prześledzić również między innymi zakładkę z cennikiem firmy, aby przekonać się, iż wyjazd nad morze nie musi Was wiele kosztować, zwłaszcza iż rozdzielicie koszty na kilka osób.


Autor:

Marek Zając


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

Dent Stomatologia Piotr Richter

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.