Czy etykiety RFID są odpowiednie do księgarni?


Nova Sp. z o.o.

WWW: https://nova.com.pl/

Telefon: +48 61 661 06 20

Miejscowość: Poznań

Adres: Perzycka 83

Kod pocztowy: 60-182

Utworzono: 2022-01-22

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Etykiety produktów dostępnych w księgarniach powinny pozwalać na bezproblemową identyfikację towaru, a jednocześnie go nie uszkadzać. Wyklucza to zastosowanie oznaczeń, które negatywnie wpływają na estetykę i wygląd towaru, gdyż wymagają przebicia danego egzemplarza (jak np. klipsy) lub łatwo odpadają, gubiąc się bądź mieszając się z innymi. Najlepszą obecnie opcją jest etykieta z odpowiednią warstwą kleju, który zapewni oczekiwaną przyczepność, a jednocześnie nie uszkodzi powierzchni okładki podczas jej zdejmowania. 

Dostawca produktów zapobiegających kradzieży, firma Nova Sp. z o.o., zaprasza do zapoznania się z ofertą na różnego rodzaju naklejki identyfikujące. Dla sieci księgarni szczególnie polecanym modelem są etykiety RFID, wykonane z wytrzymałego, a jednocześnie giętkiego polimeru, umożliwiającego bezproblemowe umieszczenie oznaczenia nie tylko na książkach, ale także innych artykułach księgarskich bez powodowania kosztownych uszkodzeń.

Na powierzchni etykiety znajdzie się miejsce do nadrukowania wszystkich istotnych informacji, w tym przede wszystkim kodu kreskowego, którego zeskanowanie pozwoli na sprzedaż towaru oraz na przeprowadzenie szybkiej ewidencji magazynowej. To wygodny i estetyczny sposób na uporządkowanie dostępnych pozycji. Korzystając z oferty wspomnianej firmy, można także zamówić odpowiednie elementy dodatkowe, na przykład podręczny czytnik do skanowania kodów kreskowych.

Wybór powyższych etykiet jest także dobrą decyzją pod kątem ułatwienia sobie pracy. Nadrukowanie i przyklejenie oznaczenia na książkę jest znacznie prostsze oraz mniej kosztowne niż próba zastosowania innego sposobu identyfikacji. Pozwala także usprawnić rozładunek nowo wydanych pozycji. Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.