Koncentrator tlenu - gdzie znaleźć wypożyczalnię w Lublinie?


Novento Sp. z o.o. Sp. j.

WWW: https://novento.pl

Telefon: 531 419 147

Miejscowość: Poznań

Adres: Bastionowa 33

Kod pocztowy: 61-663

Utworzono: 2022-01-01

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Zapotrzebowanie na profesjonalne usługi medyczne świadczone w domu pacjenta z roku na rok rośnie. Chorzy coraz częściej cierpią na schorzenia, które nie wymagają stałego pobytu w szpitalu, a leczenie może odbywać się w ich prywatnym otoczeniu. Warunkiem do takiej formy ratunku zdrowia, a nawet życia jest znalezienie odpowiedniego specjalisty, który wspomoże wiedzą i doświadczeniem w walce z chorobą oraz dostarczenie niezbędnego sprzętu. 

Dla wielu osób dużym problemem są koszty terapii domowej, często wręcz zaporowe, gdyż zakup urządzenia przekracza ich finansowe możliwości. Chory i jego rodzina nierzadko wydają wszystkie swoje oszczędności lub też zapożyczają się, by pokryć cenę usług medycznych oraz nabycie sprzętu ratującego życie. Obecnie pacjenci, którzy poszukują mniej obciążających pod kątem materialnym rozwiązań, mogą skorzystać z opcji wypożyczenia maszyny. Taką możliwość daje firma Novento Sp. z o.o. Sp. j.

Jako certyfikowany dostawca urządzeń takich jak respirator czy koncentrator tlenu, wspomniana wypożyczalnia obsługuje klientów z Lublina, Katowic, Poznania lub innych polskich miast, starając się, by jakość świadczeń stała każdorazowo na najwyższym poziomie. Pracownicy odpowiedzialni za kontakt z odbiorcami mogą zaproponować ajencję lub wykupienie sprzętu. Wspierają też chorych, umożliwiając im skorzystanie z fachowej opieki specjalisty, który dostarczy do domu pacjenta respirator czy inną maszynę, zadba o jej prawidłowe podłączenie i obsługę oraz wskaże choremu i jego opiekunowi, jak należy użytkować dany sprzęt. Firma podejmuje się tego typu realizacji refundowanych przez NFZ.

Dostawca jest w stanie zaprezentować klientom najnowsze oraz w pełni sprawne modele pomagające ratować zdrowie i życie, pochodzące od uznanych na rynku producentów. Aby umożliwić pełną mobilność osobom, dla których korzystanie z koncentratora tlenu lub respiratora jest podstawą codziennego funkcjonowania, pracownicy udostępniają również możliwość wynajmu lub wykupu sprzętu przenośnego.


Źródło:

https://novento.pl/

Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.